بازسازی Resident Evil 4 – راه دیگری که به نظر می رسد شواهد DLC توسط Dataminer کشف شود


بازسازی رزیدنت اویل 4منتشر شد و مانند بازی اصلی، یک ترن هوایی اکشن و ترسناک است. و در حالی که در زمان راه اندازی به هیچ وجه فاقد محتوا نیست، به نظر می رسد کپکام قصد دارد محتوای بیشتری را در آینده اضافه کند. محتوای انحصاری PlayStation VR2 که به عنوان DLC اضافه شده است نیز در حال توسعه است. علاوه بر این، ممکن است کمپین های جدیدی نیز وجود داشته باشد که طرفداران مشتاقانه منتظر آن هستند.

افشای اخیر ادعا می کند که Capcom در حال برنامه ریزی برای انتشار یک کمپین متمرکز بر Ada Wong است.جاده های جداگانه، به عنوان DLC پولی برای بازسازی آینده، شواهد جدیدی ظاهر شده است که همین را نشان می دهد.بازی Resident Evil 4نسخه بازسازی شده ای با نام “Other Order” – البته این نام آن استجاده های جداگانهزمانی که برای اولین بار به عنوان بخشی از نسخه اصلی منتشر شد، در ژاپن شناخته شداز RE4نسخه PS2.

اعتبار بیشتر به این واقعیت این است که شما همچنین یک دمو اره برقی را خواهید یافت که درست قبل از انتشار کامل بازسازی راه اندازی شده است و فایل هایی از The Mercenaries که به زودی همانطور که در بالا مشاهده می کنید به بازسازی اضافه می شوند.

اغلب گمانه زنی می شود که یک کمپین متمرکز بر Ada Wong در برخی مواقع به بازی اضافه خواهد شد، اما Capcom هنوز بیانیه رسمی در این مورد ارائه نکرده است. در آینده تغییر خواهد کرد.

بازسازی رزیدنت اویل 4اکنون برای PS5، Xbox Series X/S، PS4 و PC در دسترس است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *