فروش بازسازی Resident Evil 4 از 4 میلیون واحد گذشت


بازسازی رزیدنت اویل 4در ماه گذشته پس از راه اندازی آن، نه تنها تحسین جهانی را از سوی منتقدان و مخاطبان به خود جلب کرد، بلکه به سرعت فروش قابل توجهی را به ثبت رساند و تنها در دو روز اول بیش از 3 میلیون دستگاه فروخت. جای تعجب نیست که به فروش خوب خود ادامه می دهد و به یک نقطه عطف فروش دیگر دست یافته است.

توسط capcom اعلام شدبازسازی رزیدنت اویل 4اکنون بیش از 4 میلیون واحد در سراسر جهان در تمام پلتفرم‌ها دارد که میلیون‌ها نسخه دیگر را به راه‌اندازی چشمگیر خود اضافه می‌کند. موفقیت تجاری بازی همچنین عملکرد مالی خوب خود شرکت را افزایش داده است و اخیراً قیمت سهام آن را به بالاترین حد خود رسانده است.

امروز، نسخه بازسازی شده حالت مورد علاقه طرفداران The Mercenaries را به عنوان DLC رایگان منتشر کرد، اما به نظر می رسد محتوای بیشتری برای بازیکنان وجود دارد که منتظر آن باشند.هرچند کپکام قبلا تایید کرده بود که در حال توسعه محتوای انحصاری برای PlayStation VR2 نیز است.جاده های جداگانههمچنین در حال توسعه است و در آینده به عنوان DLC پولی منتشر خواهد شد.

در بررسی بازسازی، امتیاز 10/10 را به آن دادیم.بازی Resident Evil 4 این کاملاً لحن و نقاط قوت بازی اصلی را به تصویر می‌کشد، در حالی که آن را به روش‌های واقعا معنی‌داری بهبود می‌بخشد. بازسازی، و بازی Resident Evil کل فرنچایز ‘ بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

بازسازی رزیدنت اویل 4در PS5، Xbox Series X/S، PS4 و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *