resident evil 4

توسعه‌دهنده تایید کرد که بازسازی Resident Evil 4 بخش‌های جزیره را قطع نمی‌کند


Capcom رویکرد جالبی را برای بازسازی در پیش گرفت بازی Resident Evil بازی تا این لحظه با هر بازسازی به نوعی نسبت به نسخه اصلی تغییر کرده است.به خصوص در دهه 2020 Resident Evil 3 بسیاری از هواداران نگران بودند که رویکرد مشابهی در پیش گرفته شده باشد. RE4. با این حال، به نظر می رسد هیچ یک از بخش های اصلی اصلی وجود ندارد. بازی Resident Evil 4 برش در بازسازی.

در شماره اخیر مجله EDGE (از طریق @AestheticGamer1 توییتر)، تیم توسعه از بازی Resident Evil 4 ما تایید کرده‌ایم که بخش جزیره، که آخرین بخش بازی است و در طول سال‌ها ثابت کرده است که بسیار تفرقه‌انگیز است، در بازسازی نیز حضور خواهد داشت.

تیم سازنده این پروژه در مراحل اولیه توسعه سه بخش اصلی بازی (دهکده، قلعه و جزیره) را تقسیم کردند، روی هر بخش جداگانه کار کردند و سپس برای ویرایش بخش‌های یکدیگر دوباره گروه‌بندی شدند. کار کردن

جالب اینجاست که سازنده می‌گوید جزیره چیزهای بیشتری نسبت به بازی اصلی دارد، اما وارد جزئیات نمی‌شود. RE4، باید جالب باشد که ببینیم چگونه در بازسازی انجام می شود.

مدتی پیش تأیید شد که بازسازی تقریباً به اندازه بازی اصلی خواهد بود، بنابراین این واقعیت که بخش‌های اصلی قطع نشده‌اند، تعجب بزرگی نیست.

بازی Resident Evil 4 قرار است در 24 مارس برای PS5، PS4، Xbox Series X/S و PC عرضه شود. این در آخرین مراحل توسعه است و Capcom آماده است تا جزئیات بیشتری را قبل از انتشار آن به اشتراک بگذارد.

نویسنده: Shubhankar Parijat