Resident Evil 4 Remake هشتمین عرضه فیزیکی بزرگ این سری در بریتانیا است.


از بازی Resident Evil 4این بازسازی هفته گذشته در سرتاسر جهان عرضه شد و مورد تحسین گسترده منتقدان قرار گرفت، اما نسبت به دیگر نسخه‌های اخیر فرنچایز در بریتانیا که فروش فیزیکی آن مربوط می‌شود، فاصله زیادی داشت.

طبق اطلاعات ارائه شده توسط Gfk (از طریق کریستوفر درینگ از GamesIndustry در توییتر):بازسازی رزیدنت اویل 4از هشتمین عرضه فیزیکی بزرگ این مجموعه در بریتانیا لذت می برد.بیشتر از نسخه اصلی فروخته شدبازی Resident Evil 4GameCube از سال 2005 راه اندازی شد، فروش بیش از 2020Resident Evil 3همزمان با انتشارش بازسازی شد.

با این حال، فروش عرضه فیزیکی در بریتانیا کمتر از آن است. دهکده مقیم شیطان (ششمین پرتاب فیزیکی بزرگ این مجموعه در بریتانیا) با عرضه در سال 2021 و انتشار در سال 2019 مدیریت شد.Resident Evil 2بازسازی (چهارمین عرضه فیزیکی بزرگ سریال در بریتانیا).

البته شایان ذکر است که این فروش دیجیتالی بازی را در نظر نمی گیرد. در استیم، این بازی بزرگترین عرضه این سری تا به امروز را رقم زد و به بیش از 168000 کاربر همزمان رسید.

در بررسی بازسازی، امتیاز 10/10 را به آن دادیم.بازی Resident Evil 4 این کاملاً لحن و نقاط قوت بازی اصلی را به تصویر می‌کشد، در حالی که آن را به روش‌های واقعا معنی‌داری بهبود می‌بخشد. بازسازی، و بازی Resident Evil کل فرنچایز ‘ بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

ازبازی Resident Evil 4Remake برای PS5، Xbox Series X/S، PS4 و PC در دسترس است. ما The Mercenaries را به عنوان یک DLC رایگان در 7 آوریل دریافت کردیم و محتوای رایگان PlayStation VR2 نیز در حال توسعه است. با توجه به نشت،جاده های جداگانهاین کمپین بعداً به عنوان DLC پولی منتشر خواهد شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *