طبق لیست متاکریتیک، Resident Evil 4 Remake در نسخه طلایی منتشر خواهد شد


معمولا زمانی که Capcom DLC پس از عرضه را برای آن بازی منتشر می کند بازی Resident Evil علاوه بر عنوان، همچنان به انتشار نسخه های طلایی بازی از جمله DLC آن ادامه می دهد. Resident Evil 5, Resident Evil 7, و دهکده رزیدنت ایول همه آنها این درمان را دریافت می کنند.به نظر می رسد نسخه بعدی بازسازی تحسین شده است. بازی Resident Evil 4.

فهرست Resident Evil 4 Gold Edition منتشر شده در متاکریتیک (از طریق @pl_evil) توییتر)، اگرچه کپکام هنوز به طور رسمی از انتشار مجدد این بازسازی خبر نداده است. اسکرین شات لیست زیر را ببینید.

طبق لیست، در 9 فوریه سال آینده منتشر خواهد شد، که اگر دقیق باشد، به این معنی است که اطلاعیه خیلی دور نیست. احتمالاً نسخه طلایی شامل خود بازسازی و بسط آن خواهد بود. راه های جداگانه.

در حال حاضر، این لیست تنها از PS5 و PS4 به عنوان پلتفرم هایی که نسخه بازنشر آن در دسترس خواهد بود نام برده می شود، اما منطقاً، اگر نسخه اصلی باشد، Capcom می تواند آن را برای Xbox Series X/S و PC نیز منتشر کند. احتمالاً وجود خواهد داشت. .

بازی Resident Evil 4 برای PS5، Xbox Series X/S، PS4 و PC موجود است. این بازی در تاریخ 8 دسامبر برای PS VR2 منتشر خواهد شد. می توانید نقد و بررسی بازی پایه ما را در اینجا بخوانید. راه های جداگانه توسعه تا کنون.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید