فروش «Resident Evil 4 Remake» از مرز 5 میلیون واحد گذشت


بازی Resident Evilهمواره یکی از بزرگترین فروشندگان کپکام در سال های اخیر بوده است و تمامی عناوین اصلی جدید فروش قابل توجهی داشته اند.بازسازی رزیدنت اویل 4این فیلم که در اوایل سال جاری عرضه شد، به طور گسترده توسط منتقدان و بینندگان مورد تحسین قرار گرفت و جای تعجب نیست که از موفقیت تجاری نیز برخوردار بوده که نشان دهنده این تحسین است.

کپکام اعلام کرده است که بازسازی ترسناک بقای آن از زمان انتشار حدود چهار ماه پیش تاکنون بیش از 5 میلیون واحد در سراسر جهان در تمامی پلتفرم ها فروخته است. در آخرین آمار، این بازی پس از فروش بیش از 3 میلیون واحد در دو روز اول انتشار، در ماه آوریل بیش از 4 میلیون واحد فروخت.

Capcom همچنین تایید کرد که فروش تجمعی این سری تا 31 مارس 2023 از 142 میلیون دستگاه فراتر خواهد رفت.

بلافاصله پس از انتشاربازی Resident Evil 4این بازسازی محتوای اضافی رایگان را در قالب حالت Mercenaries ارائه می‌دهد، اما بر اساس اطلاعات فاش شده، در آینده موارد بیشتری نیز منتشر خواهد شد. یک حالت انحصاری رایگان پلی استیشن VR2 نیز در حال حاضر در حال توسعه است. در همین حال، این نشت همچنین به شدت به این موضوع اشاره می کند که ممکن است یک توسعه بزرگ متمرکز بر Ada Wong وجود داشته باشد.جاده های جداگانه، نیز در دست توسعه است.

در بررسی ما،زیست 4برای ریمیک بهش نمره 10/10 دادم.بازی Resident Evil 4 این کاملاً احساس و نقاط قوت بازی اصلی را به تصویر می کشد و در عین حال آن را به روشی واقعاً معنی دار بهبود می بخشد. با انجام این کار، بار دیگر به استاندارد ژانر بقا-ترسناک تبدیل شد و همچنین نوار جدیدی را برای Capcom به عنوان توسعه دهندگان، بازسازی بازی های ویدیویی و بازی ایجاد کرد. بازی Resident Evil به عنوان یک فرنچایز به عنوان یک کل. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

بازی Resident Evil 4برای PS5، Xbox Series X/S، PS4 و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *