Resident Evil 4 Remake در صدر جدول خرده فروشی های هفتگی انگلستان قرار گرفت


بازسازی رزیدنت اویل 4البته این بزرگترین بازی جدید هفته بود که در آخرین جدول فروش فیزیکی هفتگی در بریتانیا (از طریق GamesIndustry) در جایگاه قطبی قرار گرفت. این هشتمین عرضه فیزیکی بزرگ بود که از نسخه اصلی پیشی گرفت.از RE429 درصد از GameCube در سال 2005 راه اندازی شد.از سه نسخه اخیر Capcomبازی Resident Evilاین تنها نسخه بازسازی شده ای است که بیشتر از بازی ای که در زمان عرضه بر اساس آن ساخته شده بود، فروش داشت.

گفته می شود، فروش در زمان عرضه آن کمتر از برخی از موارد اخیر بوده است.بازی Resident Evilبازی 38 درصد بیشتر از فروش راه اندازی در سال 2020،Resident Evil 3بازسازی‌ها، 38 درصد کمتر از سال 2019 هستندResident Evil 223 درصد کمتر از نسخه بازسازی شدهدهکده مقیم شیطانالبته توجه داشته باشید که این داده ها شامل فروش دیجیتال نمی شود. این منطقه ای است که به نظر می رسد بازی از بقیه بهتر عمل می کند.بازی Resident Evil عنوان.

جالب اینکه،بازی Resident Evil 4پرتاب فیزیکی در بریتانیا نیز 250 درصد بزرگتر از بازسازی ترسناک بقا استفضای مرده، در ژانویه منتشر شد. 73 درصد از این فروش برای PS5، 13 درصد برای PS4 و 14 درصد برای Xbox Series X بوده است.

در عین حال، WWE 2K23هفته گذشته در صدر جدول قرار گرفت، اما به رتبه چهارم سقوط کرد. 10 مورد برتر هفته منتهی به 25 مارس را در زیر بررسی کنید.

نهعنوان
1.بازی Resident Evil 4 بازسازی
2.میراث هاگوارتز
3.FIFA23
چهارWWE 2K23
پنج.Mario Kart 8 Deluxe
6.Call of Duty: Modern Warfare 2
7.ادیسه سوپر ماریو
8.خدای جنگ راگناروک
9.سرقت بزرگ خودکار 5
ده.Minecraft: Switch Editionنویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید