resident evil 4

به نظر می رسد لیست بازیگران Resident Evil 4 Remake آلبرت وسکر را برای بازی تایید می کند


بازی Resident Evil 4 Capcom ظاهراً در حال آماده شدن برای افشای جزئیات مربوط به بازسازی این ماه است، اما هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که ما نمی دانیم. ممکن است نیاز باشد.

IMDB به تازگی لیست کامل بازیگران را منتشر کرده است. بازی Resident Evil 4 بازسازی، و به اندازه کافی جالب، به نظر می رسد شخصیت شرور سری مرموز بازی و شخصیت مورد علاقه طرفداران، آلبرت وسکر، که به نظر می رسد توسط Conor Fogerty بازی می شود، تایید می کند. مرده در نور روز چه زمانی بازی Resident Evil همکاری

البته وسکر در نسخه اصلی ظاهر می شود بازی Resident Evil 4 به طور مشابه، او نقش کمتری در داستان بازی پایه ایفا کرد، اما به طور برجسته‌تری در داستان متمرکز بر آدا وانگ نقش داشت. جاده های جداگانه حرکت – جنبش.قبل از اعلام بازسازی، یک نشت نشان می داد که شامل آن می شود جاده های جداگانه این محتوا هنوز به طور رسمی توسط Capcom تایید نشده است.

در همین حال، به نظر می رسد لیست بازیگران ذکر شده جزئیات دیگری را نیز فاش می کند. یکی از شخصیت های اصلی بازی، اشلی گراهام، دختر رئیس جمهور ایالات متحده، توسط نیکول تامپکینز، بازیگر نقش جیل ولنتاین، بازی خواهد شد. Resident Evil 3 بازسازی مدل شخصیت جدید اشلی قبلا تایید شده بود که شبیه مدل هلندی اینستاگرام الا فریا است.

این جزئیات هنوز به طور رسمی تایید نشده اند، اما جزئیات جدیدی برای بازسازی ممکن است در آینده نزدیک فاش شود، بنابراین امیدواریم زمان زیادی از اعلام رسمی مانند انتخاب بازیگران نگذرد. .

در همین حال، Capcom اخیراً تأیید کرد که بازسازی بخش‌هایی از جزیره تقسیم‌کننده اصلی را قطع نمی‌کند.

بازی Resident Evil 4 24 مارس برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC عرضه می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat