تریلر Resident Evil 4 Remake Praise برجسته ترین ستایش مهم


تعجب آور نیست بازسازی رزیدنت اویل 4 با بیش از 3 میلیون نسخه در 2 روز پس از انتشار، موفقیت بزرگی را به نام خود ثبت کرد. شوتر ترسناک بقا، سهام کپکام را به بالاترین حد خود رسانده و همچنان در جدول فروش هفتگی در بریتانیا و ژاپن قرار دارد. پس آیا جای تعجب دارد که منتقدان هم آن را دوست داشته باشند؟ آخرین تریلر را در زیر ببینید تا برخی از افتخارات آن را برجسته کنید.

بر اساس عنوان کلاسیک 2005، بازسازی رزیدنت اویل 4 لئون اس کندی را می بینیم که برای نجات دختر رئیس جمهور آمریکا، اشلی، به یک روستای اسپانیایی سفر می کند. به محض ورود، مشخص است که مشکلی در مورد حمله بی امان مردم محلی وجود دارد. آنها توسط انگل های لاس پراگاس ایجاد شده توسط فرقه لوس ایلومینادوس کنترل می شوند و لئون باید به خاطر اشلی آنها را متوقف کند.

در حالی که بسیاری از کمپین های مشابه را حفظ می کنید، بازسازی رزیدنت اویل 4 چندین تغییر و بهبود گیم پلی را ارائه می دهد. یک رویداد سریع برای جلوگیری از آسیب با استفاده از مکانیک جدید پاری منتشر شده است. کیس های جدید، سلاح هایی مانند پرتاب کننده پیچ، ماموریت های جانبی و موارد دیگر در انتظار شما هستند. برای اطلاعات بیشتر بررسی ما را بخوانید.

بازسازی رزیدنت اویل 4 اولین DLC رایگان خود را فردا در The Mercenaries دریافت کنید. برای جزئیات بیشتر در مورد تمام کاراکترها و مراحل داده کاوی اینجا را ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید