Resident Evil 4 در iPhone 15 Pro 59.99 دلار قیمت دارد


بازی Resident Evil 4 این بازی برای آیفون 15 پرو به عنوان صفحه اپ استور منتشر شده است که نشان می دهد قیمت این بازی 59.99 دلار است. این بازی همچنین با DLC برای انتشار اپل با قیمت 19.99 دلار عرضه می شود. قیمت‌ها را می‌توانید در بخش «خریدهای درون‌برنامه‌ای» در صفحه اپ استور بازی پیدا کنید.

روی برچسب قیمت بازی Resident Evil 4عرضه آن بر روی آیفون 15 پرو و ​​سایر محصولات اپل که بر روی سخت افزار مناسب اجرا می شوند، با قیمت بازی در رایانه شخصی و کنسول ها در اوایل سال جاری قابل مقایسه است. متاسفانه هنوز تاریخ انتشار نسخه گوشی هوشمند این بازی مشخص نشده است.

جنبه مثبت آن این است که وقتی یک بازی را در اپ استور خریداری می کنید، می توانید آن را روی هر دستگاه سازگاری بازی کنید. این بدان معناست که بازیکنان مک نگران خرید مجدد بازی برای رایانه خود نباشند و می توانند همزمان آن را روی آیفون 15 پرو خود بازی کنند.

بازی Resident Evil 4، با دهکده مقیم شیطاندر جریان رویداد اپل که در اوایل ماه جاری میلادی آخرین گوشی هوشمند پرچمدار خود را معرفی کرد، اعلام شد که روی آیفون 15 پرو عرضه خواهد شد. دهکده مقیم شیطان اولین مورد از این دو عنوان با تاریخ انتشار 30 اکتبر در اپ استور عرضه خواهد شد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید