“رزیدنت اویل 4 نسخه طلایی” اکنون در فروش است


Resident Evil 4 Gold Edition در حال حاضر به صورت دیجیتالی بر روی PS4، PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس است (نسخه فیزیکی فقط در اروپا موجود است). تریلر معرفی را در زیر تماشا کنید.

مانند دیگر «بازی سال» یا نسخه‌های طلایی قبلی، بازی پایه (که 6.48 میلیون نسخه فروخته شد) را شامل می‌شود. راه های جداگانه DLC و تمام محتوای منتشر شده قبلی. شما یک بسته DLC اضافی دریافت می کنید که لباس های اضافی، لوازم جانبی، چند فیلتر و دو سلاح لوکس را ارائه می دهد. موسیقی متن اصلی را می توان در داخل بازی به همراه نقشه ای که تمام گنج ها را برجسته می کند، رد و بدل کرد.

این علاوه بر محتوای رایگان پس از راه‌اندازی مانند The Mercenaries، که دارای شخصیت‌ها و مراحل متعدد است، ارائه می‌شود. دارندگان PlayStation VR2 همچنین به حالت VR دسترسی دارند که به آنها امکان می دهد کل بازی را از دید اول شخص تجربه کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی پایه، بررسی ما را در اینجا بررسی کنید.بررسی ما راه های جداگانه شما می توانید آن را در اینجا ببینید. در مورد آینده، گفته می شود که Capcom در حال کار بر روی پنج عنوان جدید برای این سری است. رزیدنت اویل 9.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید