گیم‌پلی Resident Evil 4 شامل Combat، Chainsaw Man و موارد دیگر می‌شود


بازی Resident Evil 4هنگامی که برای اولین بار در سال 2005 راه اندازی شد، انقلابی در مبارزات تیراندازی سوم شخص ایجاد کرد. اکنون، به عنوان بخشی از پوشش مداوم ما از بازی، نگاه جدیدی به مبارزات بازسازی شده، با حسن نیت از Game Informer، فاش شده است.

اکثر گیم پلی های ارائه شده بر روی بخش دهکده بازی تمرکز دارد و نگاهی اجمالی به لئون با استفاده از سلاح های مختلف، حملات غوغا، قطعه گیم پلی مخفیانه جدید و موارد دیگر می دهد. دشمنان و حملات تهاجمی آنها از جمله مرد اره برقی نمادین به نمایش گذاشته می شود. همچنین، Luis Sera به عنوان یک همراه هوش مصنوعی در بخشی از بازی که برای طرفداران نسخه اصلی آشنا است ظاهر می شود.

در همین حال، مدیر هنری هیروفومی ناکائوکا نیز در مورد روند طراحی مجدد شخصیت های نمادین برای بازسازی، از جمله لئون و مرد اره برقی فوق الذکر صحبت می کند. ناکائوکا در مورد دومی و اینکه چگونه توسعه دهندگان تصمیم گرفتند خیلی از طرح اصلی منحرف نشوند، گفت: ما با کارگردان صحبت کردیم و در طول مراحل طراحی، چیزهای مختلفی مانند عضلانی کردن او، قد بلند کردن او و غیره را امتحان کردیم. شاید این کت واقعا بلند را به او بدهیم.

“ما متفاوت تلاش کردیم [him]او ادامه داد: “او به نظر یک مرد معمولی است، اما با یک کاسه روی سر و یک اره برقی، اگر واقعاً عضلانی باشد یا وقتی اره برقی در دست دارد غیر انسانی به نظر برسد… او فقط یک هیولا. من نمی ترسم. از کسی که باهوش به نظر می رسد اما یک کاپوت و یک اره برقی دارد می ترسم.”

در حالی که طراحی اصلی شخصیت به بازی اصلی وفادار می ماند، بازسازی جزئیات بیشتری را معرفی می کند و شکوفا می شود. ما تغییراتی ایجاد کردیم.”

البته دهکده اره برقی تنها دشمن مهیب نیست.بازی Resident Evil 4کپکام همچنین The Brute را معرفی کرد، یک دیوانه جدید چکشی سر گاو که به طور خاص برای بازسازی ایجاد شده است.

بازی Resident Evil 424 مارس برای PS5، Xbox Series X/S، PS4 و PC در دسترس است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید