پشتیبانی از نسخه‌های غیراشعه‌ای رایانه‌های شخصی Resident Evil 2، 3 و 7 در ماه جولای به پایان می‌رسد.


سال گذشته کپکام نسخه ارتقا یافته و پیشرفته ای را منتشر کردرزیدنت اویل 7و بازسازیResident Evil 2و3، که پیشرفت هایی مانند ردیابی اشعه و صدای سه بعدی را ارائه می دهد. در آن زمان، این شرکت سیستم مورد نیاز نسخه های PC هر سه بازی را افزایش داد. واکنش‌های متقابل بعدی منجر به در دسترس قرار گرفتن نسخه‌های غیر توسعه‌یافته دوباره شد، اما ثابت شد که آنها ثابت نیستند. بالاخره برای مدت طولانی.

کپکام اعلام کرده است که پشتیبانی از نسخه های ردیابی غیر اشعه DirectX 11 را در 12 جولای پایان می دهد.Resident Evil 2, Resident Evil 3,ورزیدنت اویل 7در کامپیوتر شما. ما نمی توانیم هنگام استفاده از این نسخه های بازی پس از پایان پشتیبانی فنی، سازگاری یا عملکرد را تضمین کنیم.

این بدان معناست که نسخه‌های بهبود نیافته این سه عنوان بقا-ترسناک پس از اواسط جولای به‌طور رسمی در Steam در دسترس نخواهند بود. این بدان معناست که بازیکنان باید مطمئن شوند که سیستم مورد نیاز برای نسخه ارتقا یافته ردیابی اشعه را برآورده می کنند.

آخرین باری که کپکام این کار را انجام داد، مدتی قبل نبود و واکنش آن مثبت ترین نبود، بنابراین باید دید که این بار بازیکنان چگونه واکنش نشان می دهند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *