“رزیدنت اویل 1” اکنون در GOG به فروش می رسد، “رزیدنت اویل 2” و “رزیدنت اویل 3” به زودی منتشر خواهند شد.


Capcom در طول سال ها کار بسیار خوبی در بازسازی بازی های قدیمی انجام داده است. بازی Resident Evil عناوین زیادی وجود دارد، اما نسخه‌های اصلی این کلاسیک‌های دوست‌داشتنی بیشتر بر روی پلتفرم‌های قدیمی گیر کرده و دسترسی به آن‌ها را بسیار دشوار می‌کند.تقاضا برای انتشار مجدد اصلی بازی Resident Evil این سه گانه در آن زمان در پلتفرم های مدرن به خوبی مورد استقبال قرار گرفت، و همانطور که بررسی های اخیر از نسخه های اصلی نشان می دهد، حداقل تا حدی بالاخره این اتفاق می افتد.

اصلی بازی Resident Evil اکنون برای خرید در GOG موجود است. این کلاسیک ترسناک بقا البته از زمان شروع آن تقریباً 30 سال پیش برای رایانه های شخصی منتشر شده است، اما خرید آن بر روی پلتفرم به طور فزاینده ای دشوار شده است و دیگر در Steam در دسترس نیست.

بعلاوه Resident Evil 1، اورجینال رزیدنت اویل 2 و 3 همچنین در GOG ظاهر می شود. هر سه عنوان را می توان به صورت جداگانه خریداری کرد، یا کل سه گانه را می توان به صورت یک بسته خریداری کرد. برای دسترسی به بازی اول و پیش خرید دو بازی بعدی، همین حالا خرید کنید.

بر اساس افشای اخیر، بازسازی دیگری از نسخه اصلی در راه است. بازی Resident Evil این در واقع هنوز اتفاق نیفتاده است و Capcom به جای آن در حال توسعه یک بازسازی است. خطر زیستی صفر و کد ورونیکااین عرضه مجدد رایانه شخصی فرصتی عالی برای طرفداران نسخه اصلی خواهد بود تا به عمارت اسپنسر و کابوس های آن برگردند.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید