تریلر جدید بازی Remnant 2 نمای کلی از جهان و گیم پلی آن را ارائه می دهد


Developer Gunfire Games تریلر جدیدی از بازی شوتر RPG آینده خود منتشر کرده است باقی مانده 2در اینجا یک نمای کلی از آنچه در هنگام اجرای بازی در 25 جولای عرضه می شود، ارائه شده است. تریلر زیر را ببینید.

این با نگاهی اجمالی به انواع مختلفی از جهان هایی که بازیکنان می توانند در آن سفر کنند آغاز می شود. باقی مانده 2، تریلر سپس در مورد نحوه عملکرد بازیکنان برای نجات بشریت در بازی آینده صحبت می کند.

در سراسر باقی مانده 2مانند بازی اول، بازیکنان از World Stones برای سفر و کشف قلمروهای مختلف خصمانه استفاده می کنند. این قلمروها تنوع قابل توجهی دارند، از جنگل های در حال پوسیدگی گرفته تا روستاهای متروک گرفته تا زیگورات های مرموز.

از نظر گیم پلی، بازیکنان برای جلوگیری از تبدیل شدن به یک هدف آسان برای دشمنان، حرکت را ضروری می دانند. بازیکنان برای پیشروی باید نقاط ضعف دشمن را کشف کنند. مثل کار قبلی باقی مانده 2 با هدف تبدیل شدن به یک بازی بی رحمانه، بازیکنان باید در بالای بازی بمانند تا از مرگ های بیهوده جلوگیری کنند.

این تریلر همچنین برخی از ابزارهای جالبی را که بازیکنان می‌توانند در کمپین‌های بازی که به‌صورت پویا تولید می‌شوند، از جمله سلاح‌های گرم عجیب و غریب و سلاح‌های بیگانه، پیدا کنند و جعل کنند، به نمایش می‌گذارد.

باقی مانده 2 برای PC، PS5 و Xbox Series X/S عرضه می شود.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *