Remnant 2 پس از راه اندازی پچ تعادل و به روز رسانی کیفیت زندگی را دریافت می کند


بازی های تیراندازی باقی مانده 2 به زودی ارائه می شود، اما 3 روز دسترسی زودهنگام برای کسانی که نسخه Ultimate را خریداری می کنند در دسترس است. با برخی اصلاحات در نسل و کلاس های جهانی (که اکنون به عنوان کهن الگوها شناخته می شوند)، بازیکنان می توانند انتظارات زیادی در زمان عرضه داشته باشند، اما پس از آن چه اتفاقی می افتد؟

سه بسته DLC در دست ساخت هستند و در عرض یک سال پس از عرضه بازی منتشر خواهند شد، اگرچه جزئیات هنوز فاش نشده است. در مصاحبه ای با WCCF Tech، مدیر طراحی John Pearl گفت که اگرچه جزئیات مربوط به DLC در تاریخ بعدی اعلام خواهد شد، اما تیم از بازی “با به روز رسانی ها تا پایان راه اندازی” پشتیبانی خواهد کرد.

طراح ارشد بن کورتون اضافه می کند: البته از نظر تعادل و کیفیت زندگی کاملا رایگان است. ”

در مورد بازی کراس پلتفرم، پرل گفت: “این چیزی نیست که ما در مورد آن صحبت می کنیم.” ممکن است پس از انتشار به عنوان یک به روز رسانی رایگان ارائه شود. باقی مانده: از خاکستر، پشتیبانی cross-play را برای PC و Xbox دریافت کرد. فقط زمان مشخص خواهد کرد، پس لطفا منتظر آن باشید.

باقی مانده 2 25 جولای برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. برای جزئیات بیشتر در مورد انتظارات به این ویژگی مراجعه کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *