Remnant 2 پرفروش ترین بازی ماه جولای در ایالات متحده بود


اگرچه به اندازه ژوئن با انتشارهای اصلی AAA شلوغ نبود، اما جولای به هیچ وجه ماه آرامی نبود. بر اساس داده های جدید منتشر شده، بسیاری از نسخه های جدید از نظر فروش در ایالات متحده عملکرد خوبی داشتند. توسط چیرکانا. مدیر اجرایی Circana مت پیسکاتلا در ماه ژوئیه در توییتر به اشتراک گذاشت، باقی مانده 2 پرفروش ترین بازی در ایالات متحده بود و اولین فروش قابل توجهی داشت. مدت کوتاهی پس از معرفی بازی، توسعه دهنده Gunfire Games اعلام کرد که بیش از یک میلیون نسخه از آن در سراسر جهان فروخته شده است.

سایر نسخه‌های جدید نیز در ایالات متحده عرضه شدند. Pikmin 4 اولین حضور در جایگاه ششم (با این حال، داده های دیجیتال شامل نمی شود)، اگزوپریمالهمچنین از طریق Game Pass در دسترس است که در شماره 16 عرضه می شود.جالب است که از سوی دیگر، برخی از بازی های قدیمی تر ندای وظیفه این عنوان همچنین پس از بازگشت قابلیت چندنفره در کنسول ایکس باکس، به طور غیرمنتظره‌ای به فروش بازگشت. Call of Duty: Black Ops 2 هجدهم (از 83)، 2015 Call of Duty: Black Ops 3 20 (از 28 ام).

از نظر سخت‌افزاری، PS5 بار دیگر پرفروش‌ترین کنسول ایالات متحده در این ماه، هم از نظر ارزش و هم از نظر فروش واحد، با سوییچ در جایگاه دوم قرار گرفت. PS5 همچنان از سال تا به امروز در هر دو معیار پیشتاز است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *