تریلر Remnant 2 کهن الگوی شکارچی را آشکار می کند


پس از افشای باقی مانده 2 بازی‌های Gunslinger، Handler، Challenger و Medic Gunfire پنجمین و آخرین کهن الگو یعنی شکارچی را معرفی کردند. هانتر به عنوان چیزی که نسبت به نسل قبلی خود باقی مانده است، در آسیب های دوربرد و دقیق بهترین است. برای اطلاعات بیشتر در مورد سبک بازی آنها، تریلر زیر را ببینید.

امتیاز اصلی شکارچی Dead to Rights است، جایی که دریافت 55 آسیب نقطه ضعف با یک سلاح برد، سایر مهارت‌های شکارچی فعال شما را 3.5 ثانیه افزایش می‌دهد. Hunter’s Mark تمام دشمنان را در فاصله 35 متری علامت گذاری می کند، آنها را از طریق دیوارها قابل مشاهده می کند و میزان آسیب غوغا و دامنه را تا 15 افزایش می دهد.

این را با Dead to Rights ترکیب کنید تا آسیب تقریباً دائمی را افزایش دهید تا زمانی که با آسیب نقطه ضعف دامنه‌ای مواجه هستید. هانتر همچنین به همه متحدان 15 درصد شانس ضربه حیاتی در برابر دشمنان مشخص می دهد. اگر این کافی نباشد، نامرئی می شود و برد موثر همه سلاح ها را افزایش می دهد.

باقی مانده 2 در تاریخ 25 جولای برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد. در مورد انتظارات در اینجا بیشتر بیاموزید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *