Remnant 2 حالت Potato و نماد PlayStation را در به‌روزرسانی بعدی اضافه می‌کند


باقی مانده 2 بن کورتون، طراح، تعدادی از ویژگی‌های بازی را به عنوان بخشی از به‌روزرسانی آتی که اواخر این هفته منتشر می‌شود، فاش کرده است. کورتون در پست خود در مورد X، از جمله موارد زیر را فاش کرد: باقی مانده 2 نسخه رایانه شخصی همچنین یک نماد پلی استیشن، ویژگی‌های دسترسی مانند تغییر هدف و نگه داشتن سرعت و حالت سیب زمینی برای رایانه‌های با مشخصات پایین‌تر را اضافه می‌کند.

جدا از این ویژگی های اصلی، به نظر می رسد این به روز رسانی عمدتاً بر رفع اشکالات و بهبود کیفیت زندگی تمرکز دارد. این به‌روزرسانی موارد مختلفی را برطرف می‌کند، از جمله پاداش‌های تجربه مناسب برای ساخت شخصیت‌ها با محوریت احضار، اصلاح سلاح‌ها، مدها، خرده‌ریزی‌ها و آیتم‌ها. این بازی همچنین یک گزینه جدید Weapon Deconstruction اضافه می کند که مواد مورد استفاده برای ساخت سلاح را به بازیکن بازپرداخت می کند.

در ماه آگوست، این استودیو فاش کرد که در نظر دارد بازی چندنفره کراس پلتفرم را وارد بازی کند. کارگردان بازی دیوید آدامز در پستی در Reddit گفت که این استودیو به دلیل این سوال که چه چیزی برای امکان پذیر کردن بازی متقابل در پلتفرم های مختلف نیاز است، به دنبال راه هایی برای ایجاد کار متقابل است.

باقی مانده 2 در ماه جولای منتشر شد و برای PC، PS5 و Xbox Series X/S در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی، بررسی ما را بخوانید.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید