Remnant 2: The Forgotten Kingdom DLC اکنون در دسترس است


آخرین DLC پولی Gunfire Games باقی مانده 2 با پادشاهی فراموش شده، بازیکنان یک بیوم جدید را در Yaesha کشف خواهند کرد. تریلر راه اندازی زیر را ببینید که محیط ها و دشمنان جدید را نشان می دهد.

داستان حول محور روح سنگی لیدوسا می چرخد. ریدوسا چندان خوشحال نیست و در ساختار خود اختلاف ایجاد می کند. البته دشمنان دیگری نیز وجود دارند مانند سازه های گلدانی غول پیکر با لایه های چرخان و تاک های سنگی و جنگجویان سنگی پوسیده که از یخ استفاده می کنند. بازیکنان سلاح های جدید و Archetype Invoker را برای کمک به آنها دریافت خواهند کرد.

دومی به بازیکنان این امکان را می دهد تا روح طبیعت Yaesha را برای به دست آوردن مزایای مختلف هدایت کنند. علاوه بر ارائه دو بار به مهارت‌های خود و کاهش مهارت‌های کلی، می‌توانید امواج جزر و مدی را برای کاهش سرعت دشمنان خود بفرستید، یا Roots را بفرستید تا در طول زمان به متحدان خود بیافزایید. باید جالب باشد که ببینیم چگونه با دیگر کهن الگوها، به ویژه Ritualist تعامل دارد. پادشاه بیدار.

Remnant 2: The Forgotten Kingdom این به تنهایی با قیمت 9.99 دلار در دسترس است و در یک بسته DLC 24.99 دلاری برای Xbox Series X/S، PS5 و PC گنجانده شده است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید