بازی Remnant 2 Showcase Mother Mind Boss Battle


Gunfire Games گیم پلی جدیدی را منتشر کرد باقی مانده 2 (از اول IGN)، یکی از باس های جدیدی که بازیکنان با آن مبارزه خواهند کرد را معرفی می کند. یکی از کهن الگوهای جدید، Gunslinger یک دشمن بسیار خوب و ویرانگر است که در فاصله متوسط ​​و نزدیک آسیب وارد می کند. اما مادر مایند جانوری کاملا متفاوت است.

از پیچک های غول پیکر برای از بین بردن سکوهای ایستاده استفاده کنید و نیاز به جابجایی دارند. همچنین در حین احضار مینیون ها، پرتابه هایی را شلیک می کند که در یک مایع خورنده جمع می شوند. به ویژه در مورد حمله اسپینینگ که می تواند طیف وسیعی را پوشش دهد مراقب باشید. از طرفی مهم، مهمات آتش زا بازگشته است تا به شما کمک کند تا رئیسان و دشمنان را از بین ببرید.

باقی مانده 2 تابستان امسال برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه خواهد شد. این دارای یک سیستم کلاس جدید است که به بازیکنان اجازه می دهد تا شخصیت های خود را با استفاده از کهن الگوهای مختلف بسازند، از جمله کنترل کننده های جدیدی که همراهان سگ پیدا می کنند. نسل رویه‌ای جهان نیز به شدت اصلاح شده است و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا بیوم‌ها، دشمنان، باس‌ها و موارد دیگر را کاملاً متفاوت در جهان ببینند. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *