Remnant 2 Dev به مشکلات رایانه‌های شخصی می‌پردازد، می‌گوید «با در نظر گرفتن ارتقاء مقیاس» طراحی شده است.


باقی مانده 2 در 25 ژوئیه در سراسر جهان منتشر خواهد شد، با دسترسی زودهنگام برای کسانی که نسخه Ultimate را خریداری می کنند. متأسفانه برخی از بازیکنان روی رایانه شخصی مشکلات عملکردی را گزارش کرده اند. Gunfire Games در یک پست جدید Reddit برخی اصلاحات را ارائه کرد و قول به‌روزرسانی‌های عملکرد بیشتر پس از راه‌اندازی را داد.

با این حال، او همچنین تصریح کرد: “برای شفافیت، ما بازی را با در نظر گرفتن ارتقاء مقیاس (DLSS/FSR/XeSS) طراحی کردیم. بنابراین، اگر تنظیمات ارتقاء مقیاس را به حال خود رها کنید ([デフォルトにリセット]برای بازگشت به حالت عادی)، که باید روانترین گیم پلی را به شما ارائه دهد. در غیر این صورت، کم کردن تنظیمات سایه تفاوت بزرگی ایجاد خواهد کرد.

افزایش مقیاس این روزها کمی بحث برانگیز است، به طوری که برخی معتقدند این راهی برای توسعه دهندگان است که بهینه سازی ها را حذف کنند. در هر صورت، مسائل مربوط به عملکرد به نظر جهانی نمی رسد. همانطور که توسط Gunfire Games اشاره شده است، به نظر می‌رسد مشکل «فقدان حافظه در بارگیری» بیشتر در پردازنده‌های Nvidia GeForce RTX 4090 و Intel Core i9-13900k رخ می‌دهد.

به نظر می رسد اجرای بازی در حالت سازگاری با ویندوز 8، پایین آوردن تنظیمات گرافیکی، خروج، بارگذاری مجدد به حالت عادی و بازگشت گرافیک به حالت عادی کارساز است. به نظر می رسد غیرفعال کردن اورکلاک نیز کمک کننده باشد.

برای اطلاع از جزئیات سایر اصلاحات، موضوع را بررسی کنید. باقی مانده 2 برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه می شود. در ضمن، لطفا بررسی را اینجا بخوانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *