Remnant 2 crossplay هم اکنون در تمامی پلتفرم ها در دسترس است


بازی های تیراندازی باقی مانده 2 در نهایت پشتیبانی چند نفره کراس پلتفرم را دریافت کرد. این به افراد در Xbox Series X/S، PS5 و PC اجازه می‌دهد تا با هم جشن بگیرند و Loot (و انواع وحشت‌های دیگر) را انجام دهند.

دیوید آبامز، رئیس و کارگردان بازی Gunfire Games در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: باقی مانده 2جامعه ما در انتظار صبورانه برای عرضه این ویژگی شگفت انگیز بوده است. تیم ما سخت کار کرده است تا این به‌روزرسانی را زنده کند، بنابراین ما برای انتشار آن امروز هیجان‌زده هستیم. ”

آدامز همچنین تایید کرد که محتویات بیشتری برای بازی عرضه می شود، از جمله یک DLC داستانی پولی دوم. شما می توانید بررسی ما از DLC اول را بخوانید. پادشاه بیدار.

در عین حال، بازیکنان می توانند در رویداد Aberration Domination که تا 5 مارس ادامه دارد، شرکت کنند. ناهنجاری‌های متعدد در هر دنیا ایجاد می‌شوند و قطعات خراب را برای ایجاد نسخه‌های جایگزین از سلاح‌های معروف انداخته‌اند. اینها عبارتند از Savior، Twisted Arbalest، Cube Gun، Nebula و Sorrow. این یک فرصت عالی برای بازیکنان جدید است تا بتوانند این سلاح ها را به دست آورند و در محتوای دیگر بازی برتری پیدا کنند.

برای اطلاعات بیشتر، باقی مانده 2، بررسی ما از بازی پایه را بررسی کنید. تیرانداز تعاونی از زمان انتشار بیش از 2 میلیون نسخه فروخته است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید