Vanguard از Remedy Entertainment “Gains Momentum” اما “هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد”


Remedy Entertainment در حال حاضر چندین پروژه بزرگ در دست ساخت دارد و اخیراً به‌روزرسانی‌هایی در مورد توسعه همه آنها به ما ارائه کرده است. آلن ویک ۲ قرار است اواخر امسال آغاز شود، بازسازی مکس پین 1 و 2 و کنترل 2 و نام رمز Condor همه در مراحل اولیه توسعه هستند و به پیشرفت خود ادامه می دهند.

فراتر از آن، Remedy در حال حاضر روی یک بازی تیراندازی چندنفره co-op جدید کار می کند. اسم رمز پیشتازو توسعه همچنین یک به‌روزرسانی توسعه ارائه کرده است و بیان می‌کند که در حالی که پروژه در پشت صحنه با استخدام‌های بزرگ شروع به شتاب گرفتن می‌کند، «هنوز کار زیادی برای انجام دادن وجود دارد».

اسم رمز پیشتازترو ویرتالا، مدیر عامل شرکت می‌نویسد: یک بازی رایگان برای بازی، نوع جدیدی از بازی برای Remedy است. “بازی در مرحله اثبات مفهوم است. استخدام های کلیدی جدید در اواخر سال گذشته به پروژه شتاب بیشتر و تیم رهبری قوی تری بخشیده است، اما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد، به خصوص گیم پلی اصلی. حلقه بازی، با تمرکز بر طراحی متا بازی.”

در دسامبر 2021، Remedy با Tencent به توافق رسید: پیشتازو دارای بودجه عنوان “معمولی Remedy AAA” خواهد بود. بیشتر بدانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید