Remedy Entertainment لوگوی جدیدی دارد


Remedy Entertainment رشد قابل توجهی را تجربه کرده است، به خصوص در چند سال اخیر، و در آینده، این استودیو با توسعه چندین پروژه بزرگ به طور همزمان، بر خلاف رویکرد توسعه معمولی در گذشته، خروجی خود را به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد. ما قصد داریم آن را افزایش دهیم. در راستای این جاه‌طلبی‌های گسترده، توسعه‌دهنده اکنون از لوگوی جدیدی برای جایگزینی لوگوی قبلی که بیش از 20 سال از آن استفاده می‌کرده، رونمایی کرده است.

دایره R در لوگوی قدیمی نشان دهنده دوران است. مکس پیناما اکنون Remedy بسیار بیشتر از یک بازی است.” توماس پوها، مدیر ارتباطات در Remedy Entertainment توضیح می دهد. “دایرهe دارای مجموعه کاملی از بازی های قدیمی و جدید است.زمان آن رسیده است که هویت بصری خود را به‌روزرسانی و بازتعریف کنیم تا سازگارتر باشیم، تکامل خود را در طول سال‌ها به نمایش بگذاریم و دیدگاه امروز Remed را بهتر نشان دهیم.آره.

Remedy Entertainment در حال حاضر تعدادی عناوین اصلی در دست توسعه دارد و این استودیو امیدوار است هر سال یک بازی جدید را در آینده منتشر کند. آلن ویک ۲دنباله‌ای که مدت‌ها انتظارش را می‌کشیدیم و همچنین به عنوان اولین بازی ترسناک کامل استودیو عمل می‌کند، قرار است اواخر امسال برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شود.

Remedy نیز روی دو پروژه کار می کند.کنترلکائنات-کندور، اسپین آف های تعاونی وکنترل 2، دنباله تک نفره تمام عیار.در همین حال، سازنده همچنین در حال کار بر روی یک بازی تیراندازی چند نفره رایگان با همکاری Tencent است.پیشتاز، و یک بازسازی از ابتدا با Rockstar ایجاد کنیدحداکثر پین 1و2.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *