Remedy با 17 میلیون یورو کنترل کامل را به دست می آورد


Remedy Entertainment کسب حقوق کامل برای موارد زیر را اعلام کرده است: کنترل توسط ناشر 505 Games به قیمت 17 میلیون یورو فروخته شد. توسعه دهنده انتشار، توزیع، بازاریابی و سایر حقوق را اداره می کند. 505 Games به انتشار ادامه خواهد داد کنترل تا 31 دسامبر 2024 اعتبار دارد و پس از آن هیچ حق امتیازی از عنوان تعلق نمی گیرد.

قیمت خرید 17 میلیون یورو مبلغی است که ناشر برای توسعه پرداخت کرده است. کنترل 2 و کندور (با حق بیمه اندک). رمدی گفت این معامله “هیچ تاثیر فوری صورت سود” نخواهد داشت و “فرصت های رشد جذابی را در میان مدت تا بلندمدت ارائه می دهد”.

این توافق به ما امکان می‌دهد در حال حاضر و آینده درباره معاملات بهتر مذاکره کنیم.» کنترل بازی اکنون می‌توانید گزینه‌های خودنشر و یک شریک ناشر جدید را بسنجید. کندور و کنترل 2. در عین حال، از آنجایی که Control یک برند معتبر است، در موقعیت مذاکره بهتری نسبت به گذشته قرار دارد. آلن ویک ۲ موفق شد.

ما معتقدیم که ترکیب این عوامل به نفع Remedy خواهد بود و شریک، ساختار معامله، و نمایه ریسک/پاداش مناسب را به ما می‌دهد که برای شرکت مناسب است. کنترل حق امتیاز. در ماه های آینده، ما در حال ارزیابی و مذاکره با شرکای احتمالی آینده خواهیم بود. این معامله مسئولیت مستقیم بیشتری را برای بازاریابی، توزیع و سایر معاملات تجاری به ما می دهد.

این امر فرصت های مالی و مشارکت بیشتر را فراهم می کند که به رشد ما کمک می کند. کنترل 2 و کندور، و همچنین کل کنترل فرنچایز خود را به موفقیتی بزرگتر از قبل ببرید. ”

مدیر عامل Remedy، Tero Virtala گفت که این استودیو “از همکاری موفقی با بازی 505 در حال توسعه برخوردار است.” کنترلکه از زمان انتشار بیش از 4 میلیون نسخه فروخته است. با این حال، کسب این حقوق بخشی از یک «استراتژی بلندمدت برای افزایش مالکیت کسب و کار و مالکیت معنوی‌ای است که ایجاد می‌کنیم».

“با مالکیت کامل، کنترل فرانچایز به ما این آزادی را می دهد که بهترین مسیر رو به جلو انتخاب کنیم. ما به دقت گزینه های خود را بررسی می کنیم، زیرا می دانیم: کنترل توسط بسیاری از شرکا یک فرنچایز جذاب در نظر گرفته شده است. “توسعه از کنترل 2 و کندور ویرتالا تکرار کرد که هر دو عنوان در نیمه اول سال جاری یعنی تا چند ماه آینده به مرحله بعدی توسعه خواهند رسید.

“در حالی که ما به طور دوستانه از هم جدا می شویم، می خواهم از این فرصت استفاده کنم و از همکاری طولانی مدت ما و برای کمک به ما در ساخت تیم 505 Games تشکر کنم. کنترل این یک فرنچایز بازی با آینده امیدوار کننده است. ”

انتشار صورت‌های مالی بعدی Remedy برای 20 مارس برنامه‌ریزی شده است، بنابراین منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر در مورد این پروژه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید