به‌روزرسانی نهایی Redfall حالت آفلاین، Elder Nest، محله‌های بهبود یافته و موارد دیگر را اضافه می‌کند


استودیوی افسانه ای Arkane Austin یکی از چندین استودیو فرست پارتی مایکروسافت بود که در اوایل این ماه تعطیل شد و در زمان اعلام این خبر تایید شد که تمام برنامه های آینده و پشتیبانی از DLC نیز متوقف خواهد شد. سقوط قرمز قفسه گذاشته شده بود. این بازی تیراندازی co-op که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت در ابتدا مورد حمایت زیادی قرار نگرفت. با این حال، در آن زمان، تایید شد که بازی به‌روزرسانی نهایی را دریافت می‌کند که ویژگی‌های وعده داده شده قبلی را اضافه می‌کند. Bethesda اعلام کرد که این به‌روزرسانی اکنون زنده است.

ابتدا، آخرین آپدیت برخی از ویژگی های کیفیت زندگی را به بازی اضافه کرد. مثلا، سقوط قرمز در نهایت می توانید به صورت آفلاین بازی کنید و همچنین می توانید هنگام بازی انفرادی بازی را متوقف کنید. علاوه بر این، سطح دشواری جدیدی برای حالت داستانی، برخوردها و سلاح‌های جدید دشمن و پشتیبانی از DLSS3 وجود دارد.

علاوه بر این، برخی از ویژگی های اصلی گیم پلی جدید نیز معرفی شده اند. سیستم نوسازی شده محله دارای یک درخت مهارت جدید Safehouse است که به شما امکان می‌دهد قفل خانه‌های امن را باز کنید، ماموریت‌های امن را کامل کنید، غیرنظامیان را نجات دهید و فرماندهان را شکست دهید. در درخت جدید در مجموع شش رتبه وجود دارد که هر کدام دارای تعدادی بوف و بوست منحصر به فرد برای باز کردن قفل هستند.

در نهایت، یک سیستم تودرتوی بهبودیافته نیز معرفی شده است که لانه‌های جدید Elder را معرفی می‌کند. این به عنوان “یک آشیانه جدید متمرکز بر رئیس شما را به چالش می کشد تا خون آشام های خاص و به طور خطرناکی تغییر یافته را از بین ببرید.” پاک کردن این لانه‌ها به شما و هم‌تیمی‌هایتان علاقه‌مندی‌های موقتی به نام خرده‌های قلب می‌دهد که به شما مزایای بی‌نظیری می‌دهد.

البته، Arkane Austin نمی‌تواند برنامه‌های مهم DLC پس از عرضه را برای این بازی بسیار بدبینانه دنبال کند، اما به نظر می‌رسد که استودیو حداقل می‌تواند قبل از تعطیل شدن برای همیشه، یک به‌روزرسانی نهایی مهم را ارائه دهد. .

سقوط قرمز در Xbox Series X/S و PC موجود است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید