طبق گزارش ها، مایکروسافت در توسعه Redfall دخالتی ندارد


این بازی که تا به امروز به عنوان بزرگ‌ترین و جاه‌طلبانه‌ترین بازی استودیو Arkane شناخته می‌شود، به‌عنوان یک نسخه اصلی جدید و بزرگ، فشار انتظارات را اضافه کرد.سقوط قرمزبه خصوص با توجه به اینکه محصول اول شخص در Xbox Series X/S چقدر ناب بود، باید به اندازه کافی کار می کردیم. با این حال، اغراق نیست اگر بگوییم که انتظارات را برآورده نکرد. تیراندازهای جهان باز به شدت مورد انتقاد منتقدان و بینندگان قرار گرفته‌اند و همه چیز از طراحی و داستان‌گویی جهان گرفته تا وضعیت جنگی و فنی (از جمله موارد دیگر) مورد بررسی دقیق قرار گرفته است.

می توان فکر کرد که یک نسخه اصلی جدید AAA شخص اول، به طور ایده آل از سطح قابل پیشگیری کنترل کیفیت عبور می کند.قرمز می افتدفهرستی از مسائل – اما اگر گزارشی که توسط روزنامه‌نگار Jez Corden در Windows Central منتشر شده ارزش آن را دارد،سقوط قرمزهیچ نظارت و کنترلی از جانب مایکروسافت وجود نداشت که برخی تصور می کردند.

طبق گفته Corden، ZeniMax اکنون به طور کامل در اختیار مایکروسافت است، اما ZeniMax و استودیوهای آن هنوز به عنوان شرکت های جداگانه فعالیت می کنند، درست مانند قبل از خرید. این بدان معناست که Arkane و دیگر استودیوهای Bethesda تحت نظارت و کنترل Xbox نیستند. رئیس استودیوی بازی، مت بوتی و رئیس ایکس باکس، فیل اسپنسر، به صراحت اعلام نکرده‌اند که شخصاً برای بررسی پیشرفت پروژه اغلب بررسی می‌کنند.سقوط قرمزبه نظر می رسد با دخالت اندک یا بدون دخالت مایکروسافت توسعه یافته است.

اگر چنین است، این امر مایکروسافت را در وضعیت بسیار دلپذیری قرار نمی دهد (یا Bethesda و Arkane، اما به دلایل مختلف). فکر کنید مایکروسافت سعی می کند نوار بالاتری را اعمال کند. در عوض، به نظر می‌رسد که این شرکت رویکردی کاملاً غیرممکن را در پیش گرفته است – و نتایج به‌طور قطعی بی‌ثمر بوده است.

بسیاری دیگر از استودیوهای شخص اول ایکس باکس، از 343 Industries گرفته تا The Initiative، مشکلات توسعه داخلی نیز داشته اند، بنابراین امیدواریم مایکروسافت به سرعت تلاش کند تا در آینده ای نه چندان دور دست به کار شود.

در بررسی ماسقوط قرمز، به آن نمره 5/10 داد و گفت:سقوط قرمز جذاب ترین بازی Arkane تا به امروز. یک محیط جذاب و بقایای فرمول گیم پلی که توسعه دهندگان آن را دوست دارند، برای غلبه بر بسیاری از مشکلات بازی، از کنترل های سفت و انتخاب های طراحی غیرمتعارف ناامیدکننده گرفته تا داستان نویسی ضعیف و نقص های فنی کافی است. ‘ بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

سقوط قرمزبرای Xbox Series X/S و PC در دسترس است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *