redfall

Redfall دارای یک سیستم گفتگوی پویا است


از مبارزات تیراندازی متمرکز گرفته تا تنظیمات جهان باز، سقوط قرمز تکان دادن فرمول Arkane به چند روش عمده. یکی دیگر از این موارد، گنجاندن Co-op در بازی هایی با چهار شخصیت قابل بازی منحصر به فرد است که با وجود تاکید، هرگز از بین نمی رود.

هاروی اسمیت مدیر استودیو در مصاحبه اخیر با GamesRadar فاش کرد: سقوط قرمز همانطور که توصیف کننده آن نشان می دهد، دارای یک “سیستم گفتگوی پویا” است که در آن شخصیت ها به صورت پویا بر اساس ترکیب تیم با هم تعامل دارند (اگرچه، همانطور که Arkane قبلا تأیید کرده بود، هر چهار بازیکن می توانید به عنوان یک شخصیت بازی کنید). به علاوه، هرچه بیشتر با شخصیت‌ها بازی کنید، تعاملات صمیمانه‌تری خواهید دید و در نهایت قفل چیزی را که «Trust Buff» نامیده می‌شود، باز خواهید کرد.

اسمیت توضیح داد: “ما یک سیستم دیالوگ بسیار پویا داریم و بسته به اینکه کدام قهرمان ها را ترکیب کنید، آنها با یکدیگر صحبت می کنند و یکدیگر را می شناسند.” یک سیستم مکانیکی وجود دارد که هر چه زمان بیشتری بازی کنید، صمیمی تر است. دیالوگ آنها تبدیل می شود و در نهایت یک علاقه مند مکانیک بازی به نام “اعتماد دم” به دست می آید. ”

اسمیت دقیقا توضیح نداد که مکانیک Trust Buff چیست، اما با دیدن عنوان Arkane که عناصر روایت و گیم پلی را با هم ترکیب می کند، آنها را به یک مکانیک منحصر به فرد تبدیل می کند. سقوط قرمز به نظر می رسد که این برای بازی Co-op محفوظ است، زیرا می توانید به صورت انفرادی نیز بازی کنید، که می توانید بدون شخصیت همراه با کنترل هوش مصنوعی بازی کنید.

سقوط قرمز قرار است در نیمه اول سال 2023 برای Xbox Series X/S و PC عرضه شود و در روز اول از طریق Game Pass نیز در دسترس خواهد بود. درز ادعا می‌کند که بازی در اوایل ماه مه عرضه خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat