Redfall در آینده بازی خوبی خواهد بود – رئیس انتشارات Bethesda


پیت هاینز، رئیس انتشارات Bethesda Softworks، گفت که این شرکت از پروژه دست نمی کشد. سقوط قرمز، و با بهبودهایی که در به روز رسانی ها اضافه شده است، بازی فقط در آینده بهتر خواهد شد. این شرکت امیدوار است که بتواند کیفیت بازی را به اندازه سایر عناوین مانند: کتیبه های بزرگ آنلاین و سقوط 76.

هاینز در صحبت با GamesIndustry.biz درباره Rocky گفت: “ما همان شرکتی هستیم که راه اندازی داشتیم که آنطور که ما می خواستیم پیش نرفت. من این کار را نمی کنم.”راه اندازی برای سقوط قرمز. “کتیبه های بزرگ آنلاینرایانه شخصی به خوبی راه اندازی نشد، اما ما به آن پایبند بودیم. اکنون مانند این چند پلتفرم بسیار محبوب است.همان است سقوط 76. سقوط قرمز برای ما فرقی نمی کند.

او ادامه داد: «خب، ما شروعی را که می‌خواستیم به دست نیاوردیم، اما همچنان یک مسابقه سرگرم‌کننده است… و ما به کار روی آن ادامه خواهیم داد.» “ما آن را 60 فریم در ثانیه می سازیم. به عنوان یک استودیوی شخص اول، می دانیم که Game Pass برای همیشه زنده خواهد ماند، بنابراین ما آن را به یک بازی خوب تبدیل خواهیم کرد. 10 سال بعد، هنوز افرادی در Game وجود خواهند داشت. بگذر.» احتمالاً، سقوط قرمز شما آنجا خواهید بود. “

آقای هاینز در ادامه گفت: سقوط قرمز ممکن است فشار بیشتری بر روی استودیو در مورد کار توسعه روی RPG علمی تخیلی Starfield وجود داشته باشد.

“در مورد فشار، میدان ستارههاینز گفت: همیشه فشاری روی هر پرتاب وجود دارد. “فشار یک چیز خارجی است که ما همیشه به آن نگاه می کنیم، اما نمی توانیم آن را کنترل کنیم، بنابراین اجازه نمی دهیم تمرکز شود. چه چیزی را می توانیم کنترل کنیم؟ شما بازی را کنترل می کنید: چقدر خوب است؟ چگونه کار می کند. کار چقدر سرگرم کننده است؟

سقوط قرمز برای Arkane، Bethesda و Microsoft موفقیت چندانی نداشت. به گفته مایکروسافت، تیراندازی که بسیار مورد انتقاد قرار گرفت، فروش کمتری داشت. واکنش‌ها به بازی منفی بود و فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، علناً از وضعیت بازی در زمان عرضه عذرخواهی کرد.

استودیو Arkane قبلا اعلام کرده بود: سقوط قرمز «میلیون‌ها» بازیکن از زمان انتشار آن بازی کرده‌اند، و این رقم احتمالاً به جای اینکه بازیکنان فقط یک بار بازی کنند و آن را ترک کنند، در واقع بازی را انجام دهند، مشترکان Game Pass را در نظر می‌گیرد. جزئیات مهمی مانند زمان صرف شده برای آن را نیز می‌توان نادیده گرفت.

Bethesda در حال حاضر خود را برای عرضه یکی از بزرگترین بازی های سال آماده می کند.میدان ستاره– در تاریخ 6 سپتامبر برای PC و Xbox Series X/S عرضه می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی، بررسی ما را بخوانید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید