Redfall تبدیل به “پشتیبانی ترین بازی Arkane پس از راه اندازی” شد


از رویکردهای جهان باز گرفته تا رویکردهای متمرکز بر مشارکت،سقوط قرمزدر حالی که معمولاً خارج از چرخه استودیوی توسعه‌دهنده Arkane اتفاقات زیادی می‌افتد، استودیو مانند همیشه متعهد به ارائه تجربه‌ای است که بتواند پا به پای عناوین گذشته خود بایستد.بی شرفوطعمهو در حالی که بخش بزرگی از آن به وضوح به محتوایی که در زمان راه اندازی گنجانده خواهد شد بستگی دارد، چیزهای زیادی در حال حاضر در خط لوله هستند که پس از انتشار بازی به دست خواهند آمد.

در واقع، در مصاحبه اخیر با Wccftech، مدیر خلاق، هاروی اسمیت گفت:سقوط قرمزتا جایی که محتوای پس از عرضه تایید شده است، “پشتیبانی ترین بازی” استودیو Arkane خواهد بود. البته، به لطف مدل سرور جدید، به‌روزرسانی‌هایی برای تغییر محتوا و سیستم‌های موجود بازی در پاسخ به بازخورد و داده‌های بازیکنان ارائه می‌شود، اما بیشتر از آن، بازیکنان می‌توانند انتظار بازی‌های جدیدی را داشته باشند. شخصیت‌های احتمالی، سلاح‌ها، لباس‌ها، دشمنان، و غیره.

سقوط قرمز اسمیت گفت: پس از عرضه، این بازی بیشترین پشتیبانی را خواهد داشت. ما یک مدل سرور را اتخاذ کردیم، بنابراین می‌توانیم بازی را همیشه به‌روزرسانی کنیم. اگر دیدیم افراد زیادی از نردبان سقوط می‌کنند و می‌میرند، می‌توانیم کد نردبان را به‌روزرسانی کنیم. اگر چنین است، می‌توانیم این کاراکتر را تغییر دهیم تا آن را بیشتر کنیم. جذاب. ما برنامه های اضافی داریم که نمی توانیم در حال حاضر درباره آنها صحبت کنیم، مانند اسلحه های اضافی، لباس ها، هیولاها، شخصیت ها، و غیره. اما ما مشتاقانه منتظر به روز رسانی بعدی هستیم. ما سال قدرتمندی را سپری می کنیم و این همه است. در بازی فعلی یا DLC خواهد بود، و ما سعی می‌کنیم این کار را تا حد امکان برای مردم انجام دهیم.”

باید دید دقیقاً این DLC به چه شکلی منتشر می شود یا Arkane با چه فرکانسی برای انتشار آن انتخاب می کند، اما امیدواریم توسعه دهندگان مدت زمان بیشتری پس از انتشار، بازیکنان را نگه دارند. واضح است که ما محتوای زیادی برنامه ریزی کرده ایم. برای اطمینان از آمدن بازی.

در همین حال، اسمیت همچنین تکرار کرد که تراکنش‌های خرد وجود ندارندسقوط قرمز، و تمام لوازم آرایشی از طریق گیم پلی به دست می آیند.

اسمیت همچنین تایید کرد که Arkane در حال تلاش برای حذف نیاز بازی تک نفره همیشه آنلاین است.

سقوط قرمزدر 2 می برای Xbox Series X/S و PC عرضه می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *