Redfall قبل از خرید مایکروسافت برای PS5 در حال توسعه بود، Arkane تایید کرد


تلاش‌های مداوم مایکروسافت برای پیوستن به اکتیویژن بلیزارد به عنوان یک شرکت تحت مالکیت ایکس‌باکس، ماه‌ها در سرفصل اخبار قرار داشت، اما البته، این اولین ناشر بزرگی است که این شرکت خریداری کرده است.خیر. شرکت مادر Bethesda، ZeniMax، نیز اخیرا خریداری شد. توسط ایکس باکسبی شرفوطعمهDeveloper Arkane – به صف رو به رشد Xbox Game Studios پیوست.

هاروی اسمیت، مدیر استودیوی Arkane Studios در مصاحبه اخیر با IGN فرانسه اعلام کرد، همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، تغییرات بسیار بزرگی برای استودیو ایجاد کرده است. تیراندازان جهان باز آینده این کار را خواهند کرد.سقوط قرمز، همچنین حدود یک سال روی PS5 کار می کرد تا اینکه مایکروسافت ZeniMax را خریداری کرد و به Arkane گفت که برنامه های نسخه PS5 در حال حذف شدن است.

اسمیت می گوید: «ما توسط مایکروسافت خریداری شدیم و به C بزرگ تغییر کردیم. “آنها وارد شدند و گفتند: “ما پلی استیشن 5 نداریم. ما روی Xbox، PC و Game Pass تمرکز کرده ایم.”

با این حال، به گفته اسمیت، این تغییر یک تغییر خوب بود. نه تنها به توسعه دهندگان این امکان را می داد تا روی توسعه تعداد کمی از کنسول ها تمرکز کنند، بلکه Game Pass به معنای دسترسی به پایگاه بسیار بزرگتری در هنگام راه اندازی بود. طبق آخرین به روز رسانی رسمی مایکروسافت، بیش از 25 میلیون مشترک دارد.

اسمیت گفت: “این خیلی جدی نیست. من فکر می کنم تصمیم خوبی است.” “[It helps to] با پشتیبانی از Game Pass، یک پلتفرم کمتر برای نگرانی و یک پلتفرم پیچیدگی کمتر. ”

او افزود: “Game Pass بازیکنان زیادی دارد. من تعداد دقیق آن را به خاطر ندارم، اما به لطف 30 میلیون مشترک می تواند بزرگترین بازی ما باشد.”

سقوط قرمزدر 2 می برای Xbox Series X/S و PC عرضه می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *