تریلر Redfall توانایی‌های لیلا و توانایی‌های تله‌کینتیک را به نمایش می‌گذارد


در استودیو Arkane سقوط قرمز در کمتر از یک ماه دیگر، منطقی است که یک شخصیت قابل بازی را در کانون توجه قرار دهیم. چهار مورد وجود دارد و لیلا الیسون مسلماً چشم نوازترین آنهاست. یک تریلر جدید (ارائه شده توسط IGN) جزئیات بیشتری در مورد او و چگونگی بیدار شدن قدرت تله‌کینتیک او ارائه می‌کند.

این دو در حالی که با دوست پسرش جیسون به سینما رفته بودند مورد حمله قرار گرفتند. درست زمانی که فکر می کردید در امان هستید، ناگهان یک جفت خون آشام ظاهر شدند. جیسون برای نجات لیلا که از قدرت خود برای فرار از آسیب استفاده می کند، خود را قربانی می کند. البته، یک آزمایش پزشکی ناموفق در Aevum، همان شرکت بیوتکنولوژی درگیر در شیوع خون‌آشام‌ها، تله‌کینزی او را تایید کرد، اما به نظر می‌رسد یک وضعیت مرگ یا زندگی آنها را بیدار کرده است.

لیلا می تواند چتر Telekinetic را ریخته و به او اجازه می دهد به جلو حرکت کند و آسیب وارد کند در حالی که آسیب را مسدود می کند. او می‌تواند بالابرهای تله‌کینتیک را احضار کند تا دشمنان را به هوا بفرستد، به عنوان پوشش عمل کند و خود را به نقاط برتر برساند. همچنین، جیسون به عنوان یک جانور احضار شده زندگی می کند که به دستور او دشمنان را شکست می دهد.

سقوط قرمز در 2 می برای Xbox Series X/S و PC منتشر می شود. همچنین در روز اول Game Pass در دسترس خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر در مورد شخصیت های دیگر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید