کارکنان Redfall انتظار دارند که مایکروسافت بازی را لغو یا راه اندازی مجدد کند، MTX در سال 2021 کنار گذاشته شد – شایعه


این یک راز نیست سقوط قرمز، آخرین تیراندازی Arkane Austin شرم آور است. بسیاری تعجب کرده‌اند که چگونه ممکن است اوضاع تا این حد اشتباه پیش برود، اما گزارش اخیری که در آن جیسون شرایر از بلومبرگ با ده‌ها نفر از افراد ناشناس صحبت کرده بود، تا حدودی در مورد مزرعه برنج روشن شد. در نهایت، دلیل آن نبود جهت روشن، اندازه کوچک استودیو و بازنشستگی پیشکسوتان درگیر در تولید بود. طعمه و این عنوان تأثیر جدی تری داشت.

اما این همه ماجرا نیست.من در چنین حالتی بودم سقوط قرمز زمانی که مایکروسافت استودیو ZeniMax را تصاحب کرد، طبق گزارش ها، کارکنان Arkane می خواستند بازی لغو شود یا حتی به عنوان یک عنوان تک نفره دوباره راه اندازی شود. نه تنها این اتفاق نیفتاد، بلکه لمس هم نشد (همانطور که فیل اسپنسر، مدیر عامل مایکروسافت گیمینگ بعداً تأیید کرد). البته به جز لغو نسخه PS5.

در عین حال سقوط قرمز وقتی در نمایشگاه Xbox و Bethesda Game Showcase 2021 به نمایش گذاشته شد، کارکنان «عصبی» بودند. تاریخ انتشار از هالووین 2022 تا اوایل سال 2023 و در نهایت 2 می 2023 بود. از هاروی اسمیت، کارگردان و دیگر رهبران نقل شده است که گفته اند: “هنگامی که هنر نهایی اجرا شود و اشکالات برطرف شوند، اوضاع به طور تصاعدی بهتر خواهد شد.” اصطلاح “Arkane Magic” نیز استفاده می شود که احتمالاً “در آخرین لحظه مانند بازی های قبلی ظاهر می شود”.

کسانی که این عنوان را در سال 2021 بازی کردند “از اینکه در پایان چقدر تغییر کرده اند شوکه شده اند.” اسمیت همچنین گفت که با معرفی یک فروشگاه درون‌بازی «از همان ابتدا» مخالف است و گفت که مقاماتی که روی این عنوان کار می‌کنند «برنامه‌های ریز تراکنش‌های مهمی» برای سه سال اول اجرا کرده‌اند. هنگامی که این سرویس به عنوان یک بازی جنجال برانگیخت، Arkane آن را در سال 2021 بازنشسته کرد.

برنامه های پس از راه اندازی عبارتند از: سقوط قرمز ناشناخته است، اما زمان مشخص خواهد کرد، زیرا این بازی «پشتیبانی‌شده‌ترین بازی از زمان عرضه» است. در همین حال، استودیوی بازی Xbox در حال آماده شدن برای نمایش خود در 11 ژوئن است و سپس میدان ستاره معرفی مستقیم گیم پلی جدید. میدان ستاره ایکس باکس که در تاریخ 6 سپتامبر برای Xbox Series X/S و PC منتشر شد، پشتیبانی توسعه بهتری نسبت به قبل ارائه کرده است. سقوط قرمزبه گفته اسپنسر.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید