redfall

Redfall – جزئیات در مورد سلاح های غلتشی تصادفی و ابزارهای کشتار خون آشام


یکی از نسخه های بزرگ سال 2023 و ایکس باکس انحصاری مایکروسافت که بسیار مورد علاقه مایکروسافت است، Arkane Studios است. سقوط قرمزچهار شخصیت در یک شهر معروف ماساچوست که توسط خون آشام ها از جهان بسته شده است، با هم مبارزه می کنند. با چهار درخت مهارت که هر کدام متناسب با سبک بازی خود هستند، بازیکنان چه نوع سلاح هایی را می توانند انتظار داشته باشند؟

هاروی اسمیت، مدیر استودیو، در گفتگو با GamesRadar گفت که سلاح‌های معمولی مانند تفنگ‌های تهاجمی وجود خواهد داشت. با این حال، بسیاری از آنها “توسط مردم محلی دستکاری شدند، زیرا آنها قطع شده بودند.” به این ترتیب، هر سلاح یک امتیاز تصادفی دارد که برخی از آنها برای کشتن خون آشام ها هستند.

“اسلحه شما می تواند در پایان یک سهم داشته باشد – اگر خون آشام ها آسیب پذیر هستند، تنها راه برای کشتن آنها این است که آنها را به خطر بیندازید. در غیر این صورت، دوباره تولید کنید. Flare Gun، پرتوهای فرابنفش و حتی پرتاب کننده های سهام وجود دارند که از مهمات یافت شده مانند استخر شکسته استفاده می کنند. نشانه ها و پوکر شومینه.» این همان سلاحی است که ما به آن نیاز داریم.

البته سیستم غارت تاکید می کند “به ویژگی های هر سلاحی که پیدا کردید نگاه کنید و تصمیم بگیرید که آیا واقعاً چیزی است که می خواهید یا خیر.” من یک تفنگ ساچمه ای دارم. با این حال، نسخه دیگری از این ممکن است فلاش UV را روشن کند که خون‌آشام‌ها را در شعاع 10 فوت منجمد می‌کند (همچنین عملکرد برد طولانی را بهبود می‌بخشد).

بنابراین، پس از اینکه سبک بازی خود را (با گزینه های رایج دیگر مانند افزایش ذخایر مهمات و بازسازی سلامتی) که بر اساس ویژگی های شخصیتی هر درخت تعیین شد، تعریف کردید، به دنبال سلاح هایی باشید که مکمل آن هستند. سلاح‌ها می‌توانند سطح بالاتری داشته باشند و به مرور زمان می‌خواهید آنها را از بین ببرید. اسمیت گفت: دانستن زمان استفاده از یک اسلحه در مقابل اسلحه دیگر و دانستن اینکه چه زمانی باید به یکی از اسلحه های شکارچی خون آشام تغییر دهید، همگی به تجربه مربوط می شوند. ”

سقوط قرمز هنوز تاریخ انتشار مشخصی وجود ندارد، اما شایعه شده است که در اوایل ماه می برای Xbox Series X/S و PC عرضه خواهد شد. همانطور که در بالا توضیح داده شد، دور فریاد چه زمانی شکارچی نسبت به. تا 4 کشته بر جای گذاشت، همچنین بیشتر از تلاش های قبلی Arkane است که توسعه دهنده پشتیبانی از نرم افزار id دریافت کرده است.نویسنده: Ravi Sinha