تریلر راه اندازی Redfall Promises Vampires And Carnage


از جانببی شرفوطعمهبهDeathloopعلاوه بر این، استودیو Arkane در طول سال ها تجربیات بسیار خوبی را ارائه کرده است. بازی بعدی به زودی در راه است.سقوط قرمزمی‌بینیم که Arkane اولین کرک خود را هم در گیم‌پلی co-op و هم در تنظیمات جهان باز دریافت می‌کند. قبل از انتشار قریب‌الوقوع، Bethesda یک تریلر راه‌اندازی منتشر کرده است که به شما می‌تواند نگاهی دست اول به آنچه بازی در اختیار دارد، داشته باشید. آن را در زیر بررسی کنید.

در یک شهر جزیره ای معروفسقوط قرمز، یک شوتر اول شخص که بازیکن را می بیند که وارد کفش یکی از چهار قهرمان داستان می شود: لیلا، جیکوب، رمی و دویندر، که خود را در جزیره ای ویران شده می بینند که توسط خون آشام ها تسخیر شده است. ببینید. به گزارش Arkane. ، این بازی نقاط قوت معمولی استودیو در گیم پلی نوظهور را با عاملیت بازیکن در یک محیط جهان باز با طعمی منحصر به فرد ترکیب می کند.

اخیرا تایید شد کهسقوط قرمزدر زمان راه اندازی هیچ پشتیبانی 60 FPS وجود نخواهد داشت، اما Arkane می گوید که یک حالت عملکرد از طریق یک به روز رسانی رایگان پس از راه اندازی اضافه خواهد شد.سقوط قرمزهمچنین احتمالاً این بازی تا کنون بیشترین پشتیبانی را برای Arkane پس از عرضه خواهد داشت.

سقوط قرمزدر تاریخ 2 می برای Xbox Series X/S و PC عرضه می‌شود و در Game Pass نیز موجود است. Preload اکنون در همه پلتفرم ها فعال است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید