مایکروسافت گزارش می دهد که برای Redfall: Bite Back Edition بازپرداخت ارائه می دهد


پس از بسته شدن Arcane Austin در ماه گذشته و وعده بازپرداخت. سقوط قرمز با Bite Back Edition، مایکروسافت نیز بازپرداخت مشابهی را آغاز کرده است. Jez Corden از Windows Central گزارش می دهد که “اطلاعاتی” دریافت کرده است که برخی از کاربران بازپرداخت کامل را دریافت کرده اند.

بازپرداخت به صورت مرحله ای انجام می شود و برای بازیکنان Xbox و Steam اعمال می شود. نگاهی گذرا به ساب ردیت غیررسمی این موضوع را تایید می کند، اما جالب است که یکی از کاربران پس از تماس با پشتیبانی مشتریان Bethesda، مبلغی را برای نسخه فیزیکی Bite Back Edition نیز بازپرداخت کرده است.

سقوط قرمز موجود بر روی Xbox Series X/S و PC. مایکروسافت در ابتدا با بررسی های ناامیدکننده منتشر شد (بررسی ما را اینجا بخوانید)، بعداً مایکروسافت تأیید کرد که فقط “فروش حداقلی” داشته است.

با وجود خاموش شدن، Arkane Austin آپدیت نهایی را برای تیراندازی co-op منتشر کرده است و حالت آفلاین، مکث در بازی انفرادی و Elder Nests را اضافه می کند. همچنین سلاح‌های جدید بی‌رقیب، درختی در اجتماع وجود دارد که در آن می‌توانید با شکست دادن Underbosses، باز کردن قفل خانه‌های امن و غیره، قفل مهارت‌های جدید را باز کنید. بیشتر بدانید. سرورها آنلاین باقی می مانند، اما منتظر به روز رسانی در این زمینه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید