Red Dead Redemption 2، Watch Dogs و موارد دیگر در ماه می برای PS Plus Extra/Premium عرضه می شود


مجموعه می 2024 سونی برای مشترکین PlayStation Plus Extra و Premium به طور رسمی معرفی شد و همه عناوین در 21 می عرضه می شوند. بازیکنان PS4 می توانند منتظر موارد زیر باشند: رستگاری مردگان قرمز 2 و سگ های نگهبان، اما شما همچنین می توانید دسترسی داشته باشید جستجوی گربه 1 و 2، بازی ویدیویی The Lego Movie 2، Settlers: New Allies، و The Sims 4 City Living.

بازیکنان PS5 می توانند از طریق سازگاری با عقب، اما از نظر انحصاری، اینها را بازی کنند. رئیس جنایتکار: شهر راکی و Decieve Co., Ltd..در همین حال می توانید عنوان بقای علمی تخیلی را روی هر دو پلتفرم بازی کنید چپ پشت: طلوع بیگانه. در مورد بازی‌های کلاسیک که فقط برای مشترکین پریمیوم در دسترس هستند، اینها عبارتند از: 2 افراطی، G-Police، و کرم پین بال. هر سه روی PS4 و PS5 قابل بازی هستند.

همچنین شایان ذکر است افق صفر سحر در 21 می از کاتالوگ حذف خواهد شد. اکنون تا زمانی که هنوز در دسترس است، بازی کنید. حتماً عناوین رایگان این ماه PlayStation Plus Essential را بررسی کنید. Destiny 2: Lightfall، Ghostrunner 2، Tunic و EA Sports FC 24.با این حال، فقط تا 3 ژوئن در دسترس است. EA Sports FC 24 می توانید تا 17 ژوئن ادعا کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید