Red Dead Redemption 2 در برزیل برای Nintendo Switch رتبه بندی شده است


رستگاری مردگان قرمز 2 با توجه به رتبه بندی طبقه بندی شده بازی در برزیل، می تواند برای عرضه غافلگیرکننده در نینتندو سوییچ آماده باشد.

همانطور که توسط @necrolipe در توییتر مشاهده شد، حماسه جهان باز 2018 توسط هیئت رتبه بندی برزیل برای Nintendo Switch رتبه بندی شده است. ظاهراً نسخه Switch است رستگاری مردگان قرمز 2 اگرچه به طور رسمی اعلام نشده است، اما این رتبه ممکن است نشان دهنده قریب الوقوع بودن انتشار آن باشد.

بر اساس اطلاعات فاش شده، یک پورت اصلی PS5 و Xbox Series X/S این عنوان نیز در مرحله ای در حال توسعه بود، اما طبق گزارش ها سال گذشته کنار گذاشته شد. اما ماه گذشته، Rockstar نسخه اصلی را آورد. رستگاری مرده قرمز به طور بومی با PS4 و Switch سازگار است.

اگر رستگاری مردگان قرمز 2 مطمئناً به سوییچ می آید، اما باید جالب باشد که ببینیم چه فداکاری هایی باید انجام دهند تا بتوانند آن را روی سخت افزار اجرا کنند. البته، می تواند یک پورت ابری باشد، اما پورت های ابری در برزیل ارزیابی نمی شوند، بنابراین شما آن را دارید.

رستگاری مردگان قرمز 2 در حال حاضر برای PS4، Xbox One و PC در دسترس است و بیش از 55 میلیون نسخه در سراسر جهان ارسال شده است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید