بر اساس سند فاش شده مایکروسافت از می 2022، به نظر می رسد یک پورت نسل فعلی Red Dead Redemption 2 در حال توسعه است.


مایکروسافت متحمل نقض بزرگی شده است که در آن اسناد ویرایش نشده FTC به طور تصادفی به صورت آنلاین منتشر شده است، جزئیاتی از جمله کنسول نسل بعدی ایکس باکس مجهز به فضای ابری، رفرش میان نسلی Xbox Series X، کنترلر Xbox جدید و برخی از برنامه های آینده فاش شده است. عنوان Bethesda. یکی دیگر از مواردی که در این سند یافت می‌شود، برنامه‌هایی برای انتشار بومی برای PS5 و Xbox Series X/S است. رستگاری مردگان قرمز 2.

اسناد فاش شده مورد بحث (از طریق Reddit) ایمیل‌های داخلی ماه مه 2022 بین تیم رهبری ایکس‌باکس، از جمله فیل اسپنسر، سارا باند، مت بوتی و دیگران را نشان می‌دهند که طبق گزارش‌ها، ایکس‌باکس در مورد بهترین راه برای پر کردن زمان‌بندی انتشار بحث می‌کرد.و در پاسخ به تاخیر Game Pass. میدان ستاره. از میان چندین عنوان شخص ثالث ذکر شده در گفتگو، موارد ذکر شده نسخه های بومی نسل فعلی هستند. رستگاری مردگان قرمز 2.

جالب اینجاست که مایکروسافت می‌خواست با Rockstar و Take-Two Interactive قراردادی منعقد کند که تاریخ و تاریخ انتشار درگاه‌های عناوین جهان باز Game Pass را تعیین کند، اما در ایمیل آمده است که شرکت می‌خواست او گفت که احساس می‌کند این شانس وجود دارد. خیلی کم.” برای تکمیل معامله

این اولین باری نیست که در مورد نسخه بومی PS5 و Xbox Series X/S برای حماسه جهان باز Rockstar می شنویم. اکنون بیش از 55 میلیون دستگاه در سراسر جهان ارسال شده است. در ماه مه 2022، مقاله‌ای فاش شده ادعا می‌کرد که یک پورت نسل فعلی این عنوان واقعاً در حال توسعه است، اما در اواخر همان سال راک‌استار این برنامه‌ها را کنار گذاشت و به جای آن بر توسعه بازی تمرکز کرد. ادعا شد که این عنوان منتقل شده است. سرقت بزرگ خودرو 6.

آیا نسخه نسل فعلی است؟ رستگاری مردگان قرمز 2 برنامه ها هنوز در حال اجرا هستند، اما این واقعیت که این شرکت اخیراً نسخه اصلی را مجدداً منتشر کرده است ممکن است قطعاً طرفداران را امیدوار کند. رستگاری مرده قرمز.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *