لیست فایل های Rockstar Game Launcher پورت PC Red Dead Redemption 1 – Rumor


به نظر می رسد Rockstar Games روی معرفی نسخه اصلی کار می کند رستگاری مرده قرمز به کامپیوتر شما فایلی در به‌روزرسانی اخیر لانچر بازی Rockstar که توسط کاربر X Tez2 کشف شده است، حاوی رشته‌هایی است که نشان می‌دهد: رستگاری مرده قرمز به کامپیوتر شما می آید.

“سفر از طریق غرب گسترده آمریکا و مکزیک” رستگاری مرده قرمزو دوستان ترسناک زامبی آن، کابوس مردهدر حال حاضر برای پخش در رایانه شخصی در دسترس است،» گزارش شده است که در یک مبحث بازاریابی موجود در فایل آمده است.

توجه به این نکته ضروری است که این فقط یک شایعه است و نباید آن را به صورت واقعی تلقی کرد. خود Rockstar هنوز هیچ اظهارنظر یا اطلاعیه‌ای در این رابطه نداده است. رستگاری مرده قرمز در کامپیوتر شما. همچنین شایان ذکر است که رایانه شخصی تنها پلتفرم مدرن است. رستگاری مرده قرمز قابل پخش نیست این بازی در آگوست 2023 بر روی PS4 و Nintendo Switch منتشر شد و مدتی است که از طریق سازگاری با نسخه پشتیبان در ایکس باکس در دسترس بوده است.

رستگاری مرده قرمز بعد از وقایع دنباله آن اتفاق می افتد، رستگاری مردگان قرمز 2و بازیکنان به جای جان مارستون قرار می گیرند که وظیفه دارد اعضای باند سابق خود را از بین ببرد.

نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید