پچ Red Dead Redemption 1 گزینه 60 FPS را به PS5 اضافه می کند


کسانی که انتظار داشتند رستگاری مرده قرمز امیدهای آنها برای عرضه مجدد مدرن قطعاً در شکل پنجه میمون محقق شده است، با یک پورت نسبتاً معمولی از عنوان (حداقل) که در ماه آگوست برای Nintendo Switch و PS4 عرضه می شود. در حالی که پورت چیز زیادی در مورد پیشرفت های بصری یا فنی برای گفتن نداشت، Rockstar ویژگی هایی را اضافه کرد که بسیاری از نبود آن ابراز تاسف کردند.

رستگاری مرده قرمز اخیرا پچ جدیدی با آپدیت 1.03 منتشر شده است. این یک وصله به طور کلی متوسط ​​است، با همان “رفع اشکالات عمومی، رفع پایداری، و بهبودها” مانند دو وصله قبلی. با این حال، آنچه قابل توجه است این است که اگرچه Rockstar آن را تبلیغ نمی کند یا آن را در یادداشت های پچ ذکر نمی کند، یک گزینه 60 FPS را نیز اضافه می کند که بازیکنان می توانند در هر زمان در منوی بازی آن را تغییر دهند. این واقعیت است.

در حال حاضر، به نظر می رسد که این گزینه فقط در PS5 از طریق سازگاری با عقب در دسترس است. بنابراین باید دید که آیا بازیکنان PS4 و Switch به زودی شاهد پشتیبانی مشابهی خواهند بود، اما حداقل. انجام دادن اکنون به عنوان یک گزینه ظاهر می شود.

البته، رستگاری مرده قرمز این پورت اخیراً برای کنسول های ایکس باکس منتشر نشده است، اما در حالی که بازی اصلی هنوز می تواند روی ایکس باکس وان و سری ایکس باکس بازی شود، به این دلیل است که شامل پیشرفت های بصری و فنی است که با نسخه های دیگر (از جمله نسخه ها) قابل دستیابی نیست. دارند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید