Rebel Wolves یک کهنه کار بازی The Witcher 3 و Cyberpunk 2077 را به عنوان کارگردان خلاق استخدام می کند.


تقریباً دو سال پیش، Rebel Wolves به دنیا اعلام کرد که آنها یک تیم مستقل AAA هستند که توسط کهنه سربازان سابق CD Projekt RED تشکیل شده است. اولین پروژه این استودیو یک RPG اکشن فانتزی تاریک AAA بود که در Unreal Engine 5 ساخته شد. اکنون، استودیو یک استخدام بزرگ را اعلام کرده است و یکی دیگر از کهنه سربازان سابق CDPR به تیم ملحق شده است.

بر اساس گزارش VGC، گرگ های شورشی از استخدام Mateusz Tomaszkiewicz به عنوان مدیر خلاق خبر دادند. Tomaszkiewicz تقریباً 13 سال در CD Projekt RED بود تا اینکه در می 2021 بازنشسته شد و در آنجا به عنوان یک طراح جستجوی اصلی کار کرد. ویچر 3 و گسترش آن، به عنوان کارگردان جست و جو. سایبرپانک 2077و به عنوان کارگردان بازی Gwent: The Witcher Card Game و وارث تاج و تخت: داستان های ویچر.

Tomaszkiewicz گفت: “در حال حاضر بازی های RPG بسیار خوبی وجود دارد، و ما احساس می کنیم نه تنها فضای کافی وجود دارد، بلکه میل بازیکنان برای داستان های جذاب تر نیز وجود دارد.” “هدف ما ارائه تجربه‌ای است که انتخاب‌های متنوع و فضایی برای آزمایش در هنگام بازی در اختیار شما قرار می‌دهد. کمک به ایجاد این تجربه در کنار تعداد زیادی از افراد با استعداد چیزی است که من در دوران حضورم در ماموریت Level Wolves دوست دارم، و نمی‌توانم منتظرش باشم. همه ببینند که تیم در طول این مدت چه کار کرده است.”

آخرین شغل توماشکیویچ در Riot Games بود که در دسامبر پس از دو سال شرکت را ترک کرد. در Rebel Wolves، او اولین پروژه استودیو را در کنار بنیانگذار، مدیر عامل و کارگردان بازی Konrad Tomaszkiewicz رهبری خواهد کرد.

Rebel Wolves همچنین فاش کرد که RPG اکشن، اولین قسمت از یک داستان بزرگتر، وارد مرحله آلفای توسعه شده است. این استودیو قصد دارد در اواخر سال جاری جزئیات جدیدی را در مورد این پروژه به اشتراک بگذارد.

در نوامبر 2022، Rebel Wolves اعلام کرد که سرمایه گذاری استراتژیک NetEase را برای اولین پروژه خود تضمین کرده است. بیشتر بدانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید