Ready or Not دسترسی زودهنگام را در 13 دسامبر ترک می کند


توسعه دهنده VOID Interactive یک شوتر تاکتیکی را اعلام کرده است. آماده ای یا نه؟ بازی در 13 دسامبر دسترسی زودهنگام را ترک خواهد کرد. این بازی در تاریخ 13 دسامبر یک به روز رسانی بزرگ دریافت می کند که تعداد ماموریت ها را افزایش می دهد و ماموریت های قبلی را بازسازی می کند. تریلر معرفی را در زیر تماشا کنید.

علاوه بر حالت محبوب بازی تعاونی، آماده ای یا نه؟ همچنین یک حالت تک نفره به نام حالت فرمانده وجود دارد. این بازی دارای 18 ماموریت می باشد و می توان آن را به صورت تک نفره یا آنلاین با حداکثر 5 بازیکن بازی کرد. ماموریت ها طیف وسیعی از اهداف را شامل می شود، از موقعیت های گروگان گیری تا حملات بمب.

آماده ای یا نه؟ از زمان انتشار دسترسی زودهنگام خود، بحث و جدل های زیادی را به خود دیده است. در سال 2022، بازی پس از به‌روزرسانی محتوایی که سطح کلوپ شبانه را به ارمغان آورد، از استیم حذف شد. از آن زمان این بازی دوباره در Steam در دسترس قرار گرفت، اما استودیو می گوید به دلیل نقض علامت تجاری در نقشه Nightclub حذف شده است.

آماده ای یا نه؟ تنها بر روی رایانه شخصی در دسترس است و استودیو هیچ برنامه‌ای برای عرضه این بازی به کنسول‌ها فاش نکرده است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید