Ratchet and Clank: Rift Apart در رایانه شخصی اکنون از حالت فشرده‌زدایی GPU DirectStorage 1.2 پشتیبانی می‌کند.


جغجغه و کلاهک: جدا کردنقرار است اواخر این ماه برای رایانه شخصی عرضه شود، و با توجه به این واقعیت که به عنوان یک نسخه پرچمدار برای نمایش سخت افزار جدید قدرتمند PS5 تبلیغ می شود، نمی دانم که الزامات مورد نیاز برای رایانه شخصی چقدر سخت خواهد بود. بسیاری از مردم همچنین تعجب می کنند که پیوند چیست؟ . تکنیک به شکل زیر است:

سیستم مورد نیاز اخیراً فاش شده است.آسانسور آپارتمانپورت PC تایید کرد که در حداقل پیکربندی خود به SSD نیاز ندارد، اما با توجه به این واقعیت که Insomniac قبل از عرضه PS5 بارها تاکید کرده بود که بدون SSD کنسول کار نمی کند، این بسیار است. مردم شگفت زده شدند. .

اما ظاهراآسانسور آپارتمانما از سایر فناوری‌ها برای کمک به پخش و بارگذاری استفاده می‌کنیم. در یک پست Steam که اخیراً منتشر شده است (اکنون حذف شده (از طریق ResetEra))، توسعه دهنده پورت رایانه شخصی Nixxes Software توضیح داد:آسانسور آپارتمان نسخه PC اولین بازی DirectStorage 1.2 خواهد بود که از فشرده سازی GPU پشتیبانی می کند. این اجازه می دهد تا “پهنای باند بالاتری برای پخش دارایی ها از فضای ذخیره سازی به کارت گرافیک.”

ریچارد ون در لان، برنامه نویس ارشد ارشد، گفت: “بازی ها باید بتوانند دارایی ها را به سرعت بارگیری کنند تا بارگذاری سریع و انتقال فوری بین ابعاد را امکان پذیر کند. ما دارایی ها را در پس زمینه پخش می کنیم.” “به طور سنتی، این کاهش فشرده سازی توسط CPU انجام می شد، اما در برخی مواقع این مزیت وجود داشت که GPU این کار را انجام دهد، و این به ما پهنای باند بالاتری برای پخش دارایی ها از فضای ذخیره سازی به کارت گرافیک داد. ما از این برای بارگیری سریع با سرعت بالا استفاده می کنیم. بافت‌ها و محیط‌های با کیفیت با سطح بالایی از جزئیات.”

برنامه نویس ارشد Alex Bartholomeus اضافه کرد: DirectStorage برای استفاده کامل از سرعت SSD های سریع PCIe NVMe توسعه داده شده است، اما این فناوری با SSD های SATA و هارد دیسک های سنتی نیز سازگار است. جغجغه و کلاهک: جدا کردن یک رایانه شخصی می تواند از همان فناوری برای بارگذاری داده ها صرف نظر از دستگاه ذخیره سازی در سیستم استفاده کند. ”

جغجغه و کلاهک: جدا کردنحداقل تنظیمات نیازی به SSD ندارند، اما بازی برای اکثر تنظیمات از پیش تعیین شده، SSD را توصیه می کند. شما همچنین به 75 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان نیاز دارید.

جغجغه و کلاهک: جدا کردندر تاریخ 26 جولای برای رایانه شخصی عرضه می شود. بررسی ما از نسخه PS5 را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *