Ratchet and Clank: Rift Apartments در تاریخ 26 جولای برای رایانه شخصی عرضه می شود


این شایعات را به خاطر دارید مبنی بر اینکه یک عنوان معرفی‌نشده سه‌گانه پلی‌استیشن در ماه جولای برای رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود؟ این بازی Insomniac است. جغجغه و کلاهک: جدا کردندر تاریخ 26 جولای برای استیم و فروشگاه اپیک گیمز منتشر خواهد شد. تریلر جدیدی منتشر شده است که برخی از ویژگی هایی را که بازیکنان رایانه شخصی می توانند انتظار داشته باشند را نشان می دهد.

توسط نرم افزار Nixxes منتقل شده است (در ماه مارس توسط لیستی از مهندسان UI/UX پیشنهاد شده است). آسانسور آپارتمان دارای انعکاس های ردیابی پرتو با سطوح کیفی متفاوت است. سایه‌های ردیابی پرتوی جدید در نسخه رایانه شخصی، سایه‌های واقعی با شیب نرمی طبیعی را فعال می‌کنند (البته به سخت‌افزار سازگار نیاز دارد).

اگر از سه مانیتور استفاده می‌کنید، رزولوشن‌های 21:9، 32:9 و 48:9 نیز پشتیبانی می‌شوند و هم گیم‌پلی و هم صحنه‌های برش برای رزولوشن‌های فوق عریض بهینه شده‌اند. همچنین می توانید انتظار نرخ فریم باز و پشتیبانی از تزریق موقت برای Nvidia DLSS 3، AMD FSR 2، Intel XeSS و Insomniac را داشته باشید. همچنین می توانید از Nvidia Reflex، DLAA و پشتیبانی کامل از ماوس و صفحه کلید استفاده کنید.

شما همچنین می توانید DualSense را (از طریق یک اتصال سیمی) متصل کنید و از بازخورد لمسی و محرک های تطبیقی ​​بهره مند شوید. البته سایر کنترلرها نیز به طور کامل پشتیبانی می شوند. و اگر این کافی نبود، می‌توانید بسته زرهی بیستمین سالگرد را دریافت کنید که شامل پنج لباس الهام‌گرفته از عناوین قبلی و پنج مجموعه زره در نسخه Digital Deluxe است. پیش خرید در رایانه شخصی همچنین به شما امکان دسترسی زودهنگام به Pixelizer Weapon و Carbonox Armor را می دهد.

منتظر اطلاعات بیشتر در مورد نیازهای سخت افزاری در هفته های آینده باشید. همچنین می توانید نقد و بررسی نسخه PS5 ما را در اینجا بخوانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید