Ratchet and Clank (2016) 8th Anniversary Bouncer Weapon اکنون به صورت رایگان در دسترس است


2016 جغجغه و میل لنگ این بازسازی اخیراً هشتمین سالگرد خود را جشن گرفت و به مناسبت جشن، Insomniac Games بالاخره سلاح مورد علاقه طرفداران را در دسترس همگان قرار داد.

Bouncer سلاحی است که چندین بمب توپی شکل و پرتاب کننده به سمت دشمنان شلیک می کند. در زمان عرضه عنوان PS4 در ظرفیت بسیار محدودی در دسترس بود و تنها برای کسانی که بازی را پیش خرید کرده بودند در دسترس بود. اما بالاخره پس از هشت سال، Insomniac این اسلحه را به صورت رایگان در اختیار تمامی بازیکنان قرار داد. در حال حاضر از فروشگاه پلی استیشن موجود است.

“بازگشت Ratchet & Clank (2016) اینسومنیاک گیمز در توییتر نوشت: هشتمین سالگرد خود را جشن می گیریم. برای جشن گرفتن، Bouncer اکنون بدون هزینه اضافی برای دانلود در دسترس است.

این سلاح مورد علاقه طرفداران اولین بار در سال 2003 ظاهر شد. Ratchet & Clank: Going Commando، سپس در چندین قسمت بعدی از جمله یکی در سال 2021 ظاهر شد. Ratchet & Clank: Rift Apart.

در سال 2021، Insomniac Games به روز رسانی های زیر را منتشر کرد: Ratchet & Clank (2016) این بدان معناست که اکنون می توانید اکشن پلتفرمر را روی PS5 با سرعت 60 فریم در ثانیه بازی کنید.

Leaks ادعا می کند که Insomniac چیز دیگری دارد جغجغه و میل لنگ این بازی در حال حاضر در حال توسعه است و استودیو قصد دارد در سال 2029 منتشر شود.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید