خطای کوانتومی به دلیل کند بودن SSD بعداً در Xbox Series X/S راه اندازی شد.


TeamKill Media در مورد یک تیرانداز ترسناک کیهانی صحبت می کندخطای کوانتومیمدتی است که بازی تا به حال وعده های زیادی داده است، اما تا کی باید منتظر بمانیم تا به زمین بخورد و دستمان را بگیرد؟ به گفته سازنده، پاسخ به این بستگی دارد که قصد دارید در کدام پلتفرم بازی کنید.

در اوایل سال جاری، توسعه دهنده آن را تایید کردخطای کوانتومیگفت که در حال تکمیل توسعه است و هدف آن سال 2023 است. این استودیو اخیراً این موضوع را در توییتر تکرار کرد و اظهار داشت که توسعه “تقریباً در این مرحله انجام شده است” و این پروژه “بسیار به طلایی شدن نزدیک است”. TeamKill Media گفته است که جزئیات بیشتر در مورد بازی به زودی اعلام خواهد شد.

با این حال، دارندگان Xbox Series X/S باید کمی بیشتر صبر کنند. این سازنده در توییت دیگری گفت:خطای کوانتومیاز آنجایی که بازی با در نظر گرفتن SSD PS5 ساخته شده است و Xbox Series X/S SSD “نسبتا کند” دارد، Xbox Series X/S کمی دیرتر از PS5 و PC عرضه خواهد شد.

توسعه‌دهنده نوشت: «ما شروع به بهینه‌سازی بازی برای ایکس‌باکس کرده‌ایم، اما متأسفانه این کار قطعاً زمان می‌برد. “کاهش کمی این برای بازی بر روی SSD بسیار سریع PS5 ساخته شده است، اما Xbox SSD بسیار کند است، بنابراین شما باید تغییرات زیادی را برای جبران تفاوت سرعت انجام دهید. ”

نسخه PS4خطای کوانتومیهمچنین در حال توسعه است که پس از عرضه اولیه آن بر روی PS5 و PC نیز در تاریخ بعدی منتشر خواهد شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *