«خطای کوانتومی» یک بازی بین نسلی نخواهد بود و بعداً برای Xbox Series X/S و PS4 منتشر خواهد شد.


توسعه یافته توسط TeamKill Media’s Unreal Engine 5 خطای کوانتومی با وجود این که برای سال 2020 اعلام شده است، هنوز تاریخ انتشار آن مشخص نشده است. به نظر می رسد در مورد آن پلتفرم سردرگمی وجود دارد، اما به روز رسانی های زیادی در این زمینه وجود ندارد.

در عین حال خطای کوانتومی علاوه بر کنسول‌های نسل فعلی، برای PS4 نیز عرضه می‌شود، اما توسعه‌دهنده تصریح کرده است که این یک عنوان بین نسلی نیست. از ابتدا، این بازی به طور انحصاری برای PS5 توسعه یافته بود. خطای کوانتومی با PS4 روی PS5 امکان پذیر نیست. ”

بنابراین، ابتدا بر روی PS5، سپس در Xbox Series X/S و نسخه بعدی «دانگرید شده» در PS4 راه اندازی خواهد شد. دومی تضمین می کند که “حتی کسانی که هنوز کنسول نسل بعدی ندارند، همچنان می توانند از داستان و گیم پلی بازی لذت ببرند.” خطای کوانتومی

عملکرد Xbox Series X چگونه است؟ ما هنوز مطمئن نیستیم، اما چیزی که در Series X دیده ایم این است که عملکرد به طور پیش فرض کمی پایین تر است و شما باید زمان بیشتری را برای بهینه سازی آن صرف کنید. هنوز اینطور نیست. مشخص است که عملکرد Xbox Series S یا حتی PS4 چگونه خواهد بود، اما TeamKill Media تضمین کرده است که نسخه PS5 به 4K/60 FPS برسد.

منتظر بروزرسانی های بعدی باشید خطای کوانتومی، برخی از جدیدترین گیم پلی بازی را اینجا ببینید. توسعه دهنده اخیرا حالت های سوم شخص و New Game Plus را در زمان راه اندازی تایید کرده است.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید