Psychonauts 3 ممکن است توسط مایکروسافت مورد تمسخر قرار گیرد


طرفداران به این باور رسیده اند که مایکروسافت دنباله دیگری از این فیلم کلاسیک کالت را به نمایش می گذارد روان‌نوردان سلسله. حساب استرالیایی این شرکت یک توییت رمزآلود در توییتر منتشر کرد که حاوی چندین حرف است که در یک شبکه 3×3 مرتب شده اند.

بازیکنان حروف روی شبکه را مرتب کرده و رمزگشایی کردند و در نهایت متوجه شدند که “PSYCHO XXX” تشکیل شده است. این به هیچ وجه کسب سومی را تأیید نمی کند، اما روان‌نوردان در بازی ها، سه X در کنار کلمه psycho می توانند نشان دهند: روان‌نوردان 3 شاید در راه

شایان ذکر است که بدون اطلاعیه رسمی از سوی مایکروسافت یا توسعه دهنده Double Fine، همه اینها باید با کمی نمک در نظر گرفته شود.

در اوایل سال جاری، Double Fine مستندی عمیق منتشر کرد که این توسعه را مستند می‌کرد. روان‌نوردان 2. مجموعه مستندی با عنوان PsychOdyssey برای تماشای رایگان در یوتیوب در دسترس است. این برنامه به موضوعاتی مانند روحیه ضعیف، طراحی های بیش از حد جاه طلبانه، چالش های فنی و مسائل مالی که توسعه دهندگان باید با آن دست و پنجه نرم کنند، می پردازد.

روان‌نوردان 2 این بازی در سال 2021 منتشر خواهد شد. این بازی که برای PC، PS4، Xbox One و Xbox Series X/S موجود است، به پرفروش‌ترین بازی منتشر شده توسط Double Fine تبدیل شده است.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید